Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor várhatom ezután hogy...

Mikor várhatom ezután hogy elindul? Nektek mikor indult el babátok.

Figyelt kérdés

Lányom 9 hónapos. Már egyedül áll és eggyet tud előre "lépni" (csak az eggyik lábát teszi előre) majd előre dől. Nektek ezután mikor indult el a babátok? Mikor fog többet lépni? Bútorok mellett szépen megy.

Úgy halottam hogy felállás után 4 hónappal.

Ez már a járás első jelei közé tartozik?


2014. júl. 23. 15:24
 1/6 anonim ***** válasza:
6 hósan àllt fel ès 11 hósan szaladt :)
2014. júl. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez már a járás első jele. De azt nem lehetelőre megmondani, hogy mennyi idő múlva fog önállóan járni.. Hagyd próbálkozni, és ne vedd fel, ha elesik. (Nem szokták nagyon megütni magukat) Azt is meg kell neki tanulni. Fel fog állni magától is.
2014. júl. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Feláll magától és ugyebár előre esik így a kezét rakja le előszőr.

2014. júl. 23. 15:50
 4/6 anonim ***** válasza:

Hamarosan. Egyre többet és biztosabban jár majd.

Én nem hallottam ezt a 4 hónapot, náluk a fiamnál több, a kislányomnál kevesebb idő telt el a 2 esemény között.

2014. júl. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez nagyon babafüggő.

A kisfiam fél éves korától lépegetett bútorok mentén, többször volt, hogy néha "elindult" kapaszkodás nélkül, de kivétel nélkül MINDIG úgy, hogy nem vette észre, hogy nem kapaszkodik, vagy hasonló... Egy éves múlt, mikor el mert indulni, pár hete, de még mindig inkább kapaszkodva vagy négykézláb közlekedik.


Ő ilyen megfontolt baba, szerintem csak akkor fog igazán járni, ha már teljesen stabilan tud...


De egy "bevállalós" baba simán elindult volna 2-3 hónappal ezelőtt a helyében.

2014. júl. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kisfiam 7 hós kora óta feláll. Most 10 hós, bútorok mellett ügyesen megy (kb 2 hónapja) és már elindult kapaszkodás nélkül is. Én azt hittem innentől kezdve csak azt gyakorolja, de nem...villámgyorsan mászik helyette, ha meg ráérős akkor bútorok mellett megy. Szóval még sztem legalább egy hónap mire ténylegesen elindul magától. Ismerősöm gyereke 9 hónaposan állt fel, és 11 hósan tette meg első önálló lépéseit. Én azért örülök, hogy még sokat mászik. :)
2014. júl. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!