Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Létezik, hogy 10 hónaposan...

Létezik, hogy 10 hónaposan kimondja, hogy anya és tudja is mit jelent?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 10 hónapos a fiam, de ha ébred, ha kimegyek a szobából, teljesen érthetően és tisztán kimondja, hogy anya. Szerintetek tudja is, hogy az én vagyok, vagy utánozza a nővérét?
2014. júl. 24. 21:41
 1/4 anonim ***** válasza:

lehet. enyémnek 10 hónaposan volt az első szava,, teljesen érthetően mondta a keresztnevemet. akkor mikor engem akart, alvás után, ha hívott, éjjel ha ébredt, játék közben, ha valakinek a kezében volt és át akart jönni, stb...

tudatos volt :)

2014. júl. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én azt vettem észre, hogy mint "eszközt, felügyelő- és kiszolgálószemélyt" hívják anyának. Ami persze tök jó, mert egész nap "anyáznak", de mamának és apának is azt mondják. (Mindkét gyerekem már korai hónapoktól "mondta" az "aja"-t, de a nagyobbik fiam most lesz 2 éves és már tudatosan kb. 2-3 hónapja nekem mondja.
2014. júl. 25. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen mondhatja:)
2014. júl. 25. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Persze hogy mondhatja. A babák százszorta okosabbak, figyelmesebbek mint azt hinnénk. Már egy újszülött csecsemő is ha meghallja az anyukája hangját felé fordítja a kis fejét. Ha szomorú, éhes, fáj valami az anyukáját keresi. Ha meg nagyobb akkor már nem sírással hívja, hanem kimondja, hogy anya. Az hogy ezt 10 hónaposan teszi egyáltalán nem ritka, ekkora már sok baba mond ki rövid, egy szótagú szavakat.
2014. júl. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!