Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8hetes kisfiam csak hason...

8hetes kisfiam csak hason hajlandó lennr. Baj?

Figyelt kérdés
Ha fent van akkor is csak 10percet tűr háton. Mit csináljak hogy egy kicsit háton is legyen?baj lehet majd a fejlődésben(pl:az átfordulásoknál)?
2014. júl. 25. 14:12
 1/3 anonim ***** válasza:

NEM BAJ! de nagyon figyelj rä mert nem tudja meg normälisan forditani a pici fejjet,ne hogy ne kapjon levegöt!!!

A forduläsoknäl nem gond!

Ragd sokszor a hasadra ugy hogy häton legyen,es igy jätszatok,nehä dölj/feküdj /le,ringasssd...stb

Mindeg kicsit több ideig....

2014. júl. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nekem azt mondta a doki h. próbáljam minnél többet hasra tenni mert úgy tanulja meg a kezét használni és a fejét tartani.(2-3hetes kora óta) de nekem 1 percet se akar hason lenni. annyi ha úgy alszik figyelj oda mert állítólag így nagyon mélyen tudnak aludni.
2014. júl. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én kislányom 4 hetes kora óta hason alszik. Éjjel nappal. Ne izgulj, semmi baja nem lesz. A kislányomat már szülés után a kórházban hasra tették a csecsemős nővérkék.
2014. júl. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!