Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » MMR oltás mellékhatása (15...

MMR oltás mellékhatása (15 hónapos oltás). Lehet magas láz?

Figyelt kérdés

Nálatok ilyen mellékhatása volt? Nálunk most kisfiam egy héttel később belázasodott. Addig okénak is tartottam, amíg "csak" 38,1-2 volt. De amikor már másnapra 39,0-39,5 lett, akkor megijedtem... Mutattam a gyerekdokinak ma délután (péntek), de akkor még nem volt ennyire magas láza. :(

Mi lehet ez? Volt másnál is ilyen magas láz MMR után?



2014. júl. 26. 00:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem.

2 gyerekem közül egyik sem lázasodott be így oltás után, még a 15 hónapos után sem.Legalább az ügyeletet hívd fel, hát ha tudnak valami okosat mondani.

2014. júl. 26. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát, kettő közül nekem sem lázasodott be egyik sem. De három közül most igen.... :(
2014. júl. 26. 00:27
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen. Az én kisunokámnak 39,8 fokos láza volt egy héttel az oltás után.
2014. júl. 26. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Mára jobb lett a helyzet. Éjjel nagyon megijedtem, mert egyre csak lázasodott.

Reggel sem volt jól. Aztán reggeli után aludt még egyet 11-ig, és azóta csak hőemelkedése volt/van. :)

2014. júl. 26. 16:20
 5/5 anonim ***** válasza:
tuti az oltástól volt,nálunk is rá egy hétre lett magas láza,a doktornő is felhívta rá a figyelmemet hogy pár nap után jelentkeznek a mellékhatások,ne aggódj csak csillapítsd a lázát,ennyi.de azóta már sztem minden ok :)
2014. júl. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!