Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen turmixgéped van a...

Milyen turmixgéped van a bebikajak elkészítésehez?

Figyelt kérdés
2014. júl. 27. 19:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

A legolcsóbb Tesco márkájú botmixert vettem, senkinek nem ajánlom.

Szerencsére kibírta azt a pár hónapot míg pépesíteni kellett az ételt és csak azután ment tönkre.

2014. júl. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Eta a márkája, ilyen:

[link]

Évekkel ezelőtt kapta édesanyám születésnapjára édesapámtól, persze soha nem használták, de hát amikor már 30 éve együtt vannak, nehéz rendes ajándékot venni. :-) Így nekünk adták, hogy ne állásában menjen tönkre. A célnak megfelel, csak tisztítani nehéz, mert nem leszedhető a fejrésze, de erre a pár hónapra bőven megteszi.

2014. júl. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Én is tescósat vettem, de nekem még mindig működik, pedig a fiam már lassan 4 éves. Egyetlen hibájának azt tartom, hogy a turmix részét nem lehet leszedni, így a mosogatás nehézkesebb. De egyébként teljesen meg vagyok vele elégedve. Azért vettem olcsót, mert a kisfiam előtt sosem készítettem olyan ételt, amihez kellett volna. Gondoltam arra a rövid időre jó lesz az olcsó is. De azóta elkezdtem másra is használni és jól bírja. Lassan érkezik a tesó, remélem még őt is kiszolgálja majd.
2014. júl. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nekem egy Philips van, botmixer, aprító, habverő. Nagyon jó kis kütyü, végre kihasználom :)
2014. júl. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Philips botmixerem van, 5 éves. Meg van egy bosh mindentudó gépem, azon van rendes turmix is.
2014. júl. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
philips botmixer.
2014. júl. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Avent
2014. júl. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
2014. júl. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
nekem is legolcsobb tesco saját márkás botmixere van.Szintén negy éve hasznalom,már a masodik gyerekhez,plusz en rengeteg kremlevest szoktam kesziteni,ahhoz is..teljesen elegedett vagyok vele...pedig egyszer azt hittem vége lesz,ugyanis leejtettem es kettetort...apukam megragasztotta es semmi baja azota se,pedig ennek is már vagy két éve..
2014. júl. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Moulinex botbixer. Tescóban vettem 5000ft volt
2014. júl. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!