Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miket "kell" tudnia és miket...

Miket "kell" tudnia és miket tud 3 és fél, négy hó körüli babátok?

Figyelt kérdés
2014. júl. 28. 12:06
 1/3 anonim ***** válasza:
51%

Azt, hogy mit kell azt kérdezd meg a védőnőt, vagy olvasd el a szakirodalomban! Hogy mit tud, annak meg még nincs jelentősége ilyen kicsi korban.

Nem szerencsés ilyen versengésre irányuló kérdéseket kiírni! Persze gondolom, csak kíváncsi vagy de akkor is felesleges. Ha valami nagy lemaradás van, arra felhívja a figyelmet a gyerekorvos, ha meg feltűnően ügyes a gyerek akkor meg dicsérgeti a család.

2014. júl. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én TÉNYLEG csak kíváncsiságból kérdezem. Olvasgatok szakirodalmat, de a valós tapasztalatok jobban érdekelnek. Nem akartam versengést csinálni, szerintem az én babám teljesen átlagos. Azért nagyon szépen köszönöm a kérdésemre nem irányuló válaszodat. :-)
2014. júl. 28. 13:16
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Az en babam 3,5 honapos. Tegnap vette eszre a kezet, azota egyre tobbszor nezegeti. Sokat mosolyog, mindennek magyaraz. Egyre nagyobb hangja van. Hatrol hasra fordul, de vissza meg nem tud. Fejet szepen tartja. Jatekok erdeklik, kisse ugyetlenul, de nyul utanuk. Szereti ha beszelunk hozza, nagyon figyel. Szerintem ebben a korban ezek a normalis dolgok. Nem erzem, hogy le lennenk maradva, azt sem, hogy elorebb vagyunk.
2014. júl. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!