Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más is járt úgy, h nincs...

Más is járt úgy, h nincs harmóniában a babával? Mire elkészülök, h mehetünk, addigra elalszik és akkor már nem bolygatom, nem megyünk sehova.

Figyelt kérdés

vagy múltkor mire elkészítettem a tápszert, adiigre szintén elaludt, nem tudtam keltem e.


vagy olyan is van, sír, várom ébredve hátha még visszaalszik, addig ébredezek, mire totál kiment az álom a szememből addigra visszaalszik.


már gondolkodtam, hogy próbálom megelőzni, de ő a gyorsabb.


2014. júl. 28. 14:44
 1/8 A kérdező kommentje:
*keltsem
2014. júl. 28. 14:45
 2/8 A kérdező kommentje:
*meg mire lemondok egy időpontot, hogy nem tudok menni, leteszem a telot, és akkorra meg ébren van, hogy pedig de, mehetnénk...
2014. júl. 28. 14:48
 3/8 anonim ***** válasza:
Most ezt nem értem. Először a babát készíted el, utána te készülődsz? Ezt mindig fordítva szokás. Pont e miatt.
2014. júl. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Attólfügg mennyi idős, én pl .bárhová készültünk, evett, gyors készülés és indultunk. Már vagy a hordozóban vagy a babakocsiban elaludt. Etetéssel nem volt ilyen gondom.
2014. júl. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én igyekszem addig elkészülni mindennel, amíg alszik, hogy amikor felkel, megetetem és már mehetünk is.
2014. júl. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
csak én ha pelenkázom előtte átmosom a popsiját a csapban, etetés után büfi, nem kényelmes mindezt utcai ruhában, napszemüveg, smink, fülbevalóban, szóval én csak ő utána tudok készülni, pláne mire végzek vele folyik rólam a víz, itt nagyon beáll a meleg
2014. júl. 28. 21:39
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor készülj elő úgy, hogy már csak a ruhádat kelljen felvenned. Smink, fülbevaló előre, Ruha kikészít, utána jöhet a baba, aztán már csak öltözés, és indulás. Nem marad ez mindig így, kitartás! :)
2014. júl. 28. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Pedig a babát kell utoljára elkészíteni, főleg kimozdulós programnál. Képzeld el mi lesz majd télen. Rajta kabát, te meg sminkelsz? Nem bántani akarlak, csak logikusan. Megjegyzem én is ezen megyek keresztül, de én úgy vagyok vele, most inkább én nézzek ki kicsit rosszabbul ( pici smink, laza ruha, semmi kiegészítő), de a gyerek érezze jól magát és ne legyenek a programok sem görcsösek. Idővel meg könnyebb lesz, majd akkor visszatalálok a régi formámhoz és a szép ruhákhoz is. :)
2014. júl. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!