Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha magától feláll a kiságyban...

Ha magától feláll a kiságyban az már mászásnak számít?

Figyelt kérdés
2014. júl. 28. 15:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha feláll az felállás, mászás az más vagy lehet ne mértem mit szeretnél kérdezni.
2014. júl. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A kislányom elmúlt 10 hónapos és nem kúszik, nem mászik..ezért ma annyira örültem h azt láttam h felállt a kiságyban teljesen magától..ezért kérdeztem h ezt már vehetem mászásnak?
2014. júl. 28. 15:05
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

nem mászás, az állás.

mászás mikor tenyerei térdei lent vannak és lépked ellentétes kézzel lábbal.

Nagyon fontos fejlődési folyamat!!!!

2014. júl. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha feláll az nem mászás.

Vannak babák akik kihagyhák a màszást.

2014. júl. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Amikor állsz, te mászol? :D


Ha felállt a kiságyban, akkor arra azt mondjuk: "Felállt a kislányom."

2014. júl. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Mászás=négykézláb halad előre.


Feláll=fogja magát, és kapaszkodva/anélkül a két talpára esetleg az elején a lábujjaira helyezi a súlyát.


Hogy lenne mászás a felállás?


Egyébként az én lányom 10 hónaposan egy nap alatt felült, másnap felállt, mászott, és kapaszkodva elindult. Addig csak forgott. A kúszás kimaradt neki.

2014. júl. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Vannak gyerekek, akiknél teljesen kimarad a kúszás-mászás, és vannak akik előbb felállnak, csak utána ereszkednek le négykézlábra. Az nem jó, ha teljesen kimarad. Egyelőre várj, legyen sokat a földön, ne kiságyban. Ha kimarad a mászás, akkor később, ha már tud járni, játssz vele mászós feladatokat. Pl. IKEÁban lehet kapni alagutat, azon csak mászva jut keresztül. Vagy feszíts ki a szobában kötelet, rajta kis csengő, és úgy kell átkúszni, mászni alatta, hogy ne szólaljon meg. Persze ezeket a játékokat csak akkor lehet használni, ha már képes a mozdulatra és arra szolgálnak, hogy begyakorolja, mert attól fejlődik az idegrendszere.
2014. júl. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
A felállás az felállás, a mászás pedig mászás, a kettő teljesen más. A fiam előbb állt fel, mint mászott, bár ő akkor már régen kúszott. Nem ártana megnézetni, ha nem is kúszik.
2014. júl. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!