Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6-7 hónapos gyermeketek...

6-7 hónapos gyermeketek mennyit sír naponta?

Figyelt kérdés
A kislányom nemsokára 7 hónapos lesz, és be kell valljam nagyon nehéz vele...Van egy szuper játszósarok kialakítva neki a nappaliban, de lehetetlen letenni oda. Még a feneke sem ér le és már üvölt. Az Adamo hintájában és a babahordozóban "üldögél", de nem sokat, max. 20 percet. E két utóbbiba nem is hagynám tovább...Nem tudom mellette ellátni a háztartást, ami nagyon frusztrál. Amikor alszik, mindenki csendben van, már korábban (és néha most is), próbáltam megcsinálni a házimunkát, de még a halkabbakat se nagyon lehet, mert felszínesen alszik, pedig ágyban, behajtott ajtónál fekszik. Nagyon jó lenne, ha már mászna, és jobban feltalálná magát, de így, hogy alig van fekve játszani...hát aggódom a mozgásfejlődése miatt. Próbáltam mát sírni hagyni 10-20 perceket, de csak fokozódik az üvöltés. Próbáltam elkezdeni vele játszani, de amint felállok üvölt. Próbáltam kicsit felvenni, vigasztalni, még rosszabb...Másnak is ilyen zsarnok a fél évese? Én csinálhattam valamit rosszul? Van egy bátyja, vele könnyebb volt. Megoldás?
2014. júl. 28. 19:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Az én kislányom pár nappal múlt 7 hónapos. Mit ne mondjak én sem tudok mellette csinálni semmit. Ő már mászik, eljátszik egyedül, de csak addig míg ott vagyok vele a szőnyegen. Ha már nem lát (pl. elmegyek wc-re) akkor üvölt. Amúgy nagyon mosolygós baba, csak ezt az időszakot valahogy túl kell élni.
2014. júl. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én mindig viszem magammal a pihenőszékében. Akkor csinálom a hangosabb házimunkát amikor fent van. Egy hónapja meg zárom a szobája ajtaját és így kevésbé zavarják a hangok. Miért aggódsz a mozgás fejlődése miatt? Forog? Én kb félóránként átteszem másik szobába(nappali, gyerekszoba), mert megunja ugyanazokat a falakat nézni :D Ne tegyél le sok játékot mert az is megzavarhatja. Én ennyit tudok segíteni, én egy kicsit szerencsésebb vagyok.
2014. júl. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Pont 4 hónapos volt, amikor hátról hasra fordult, visszafelé még nem. Tengelye körül elforog, szépen támaszkodik, popóját emeli. Én is viszem magammal, ha úgy van, egy kis időt nyerek vele, de nem akarom egész nap a babahordozóban vagy kézben tartani. De úgy látszik, ez sok 6 hónapos babánál így van, bízzunk benne, hogy lesz jobb is...
2014. júl. 28. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!