Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 21 hetes magzatnak mennyit...

21 hetes magzatnak mennyit kell mocorognia?

Figyelt kérdés
Nem nagyon érzem! Néha csikizést vagy mintha hangyák járkálnának a pocakomon. Megvagyok ijedve mert sokan azt mondják már rugdosnia kéne. A héten voltunk uh-on minden rendben van s az orvos is ezt mondta. Pedig rettegtem tőle mert az AFP nem lett jó akkoriba.
2014. júl. 29. 12:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Hol tapad a méhlepény? Első baba?

Még nem érdemes aggódnod 1-2 héten belül be fog indulni rendesen a kisember a vége felé meg kifejezetten vágyni fogsz majd rá, hogy egy kicsit aludjon és ne püföljön, feszítsen, rúgjon folyamatosan :)

2014. júl. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Fiamat 22 hetesen éreztem először (rendes rúgás volt). Addig csak csikizős,összetéveszthető valamik voltak. Most a lányommal 21 hetes vagyok,sokszor most is csak csikizést érzek,de kb napi 2x bejelentkezik intenzívebb rúgásokkal. Na már most,van,hogy egész nap semmi,csak mondjuk hajnalban,amikor kimegyek pisilni,akkor érzem. Lehet,hogy épp akkor mocorog,amikor alszol,ilyenkor átlag 16-20 órát alszanak egy nap. Ne aggódj,24-5-6 hetes korodra már rendszeresen fogod érezni,később még kellemetlen is lesz :) boldog babavárást!
2014. júl. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
igen az 1 ső baba.
2014. júl. 29. 13:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!