Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen hintőport használtok?

Milyen hintőport használtok?

Figyelt kérdés
2014. júl. 29. 15:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Semmilyet.
2014. júl. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Én sem használtam.
2014. júl. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem használtunk, nem igazán ajánlják.
2014. júl. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Mi sem használtunk soha, barátnőm sem használ a kislányánál, sőt egyik ismerősöm sem használ akivel beszélek és van kisgyereke.

Nem tudom hogy milyen célra használnád, izzadásra vagy pelenkázáshoz de egyikre sem nagyon ajánlják mert szárítja a bőrt.

Nekünk van itthon Johnsons, de bontatlanul áll.

2014. júl. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
nem használunk.
2014. júl. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
A köldökcsonkjára használtunk, amit a doki írt fel, mert több mint egy hónap után esett csak le, de ennyi. Másra nem használtunk. Te mire használnád?
2014. júl. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Popsi, nyáron a hajlatokra.


Vagy ti magatokat is olajjal kenegetitek, ha meleg van?

2014. júl. 29. 19:43
 8/13 anonim ***** válasza:
Gabi finom babapúder cink-oxid. Tudom hogy nem ajánlják, de a babám olyan husis volt hogy a nyaki redők össze értek és bizony csúnyán beizzadt. Ha viszont sokat raksz rá ilyen galacsinos lesz mert össze áll. Úgy csináltam hogy hasra fektettem és amíg nézelődött vattára szórt hintoporral bekentem a nyakát utána a hóalját, meg a hajlatokat. Igy pont elég hogy ne izzadjon be. Olajozni viszont nem olajoztam soha csak a koszmot.
2014. júl. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
68%
Nem olajozom magam, de nem is hintőporozom. A fiamat sem kenem egyikkel sem. A fiam egyébként a nagy melegben sem izzad különösebben, pedig a lakásunkban rettenet hőség tud lenni. De nem hiszem, hogy segítene az izzadáson a hintőpor. Maximum annyit érnék el, hogy nem tudna lélegezni a bőre, eltömítené a pórusokat. Mondjuk nem husis a babám, így nem tud a hurkái között izzadni. Maximum a homlokán szoktam néha látni, hogy izzad, illetve a tarkójánál, ha a hátán fekszik a babkocsiban, de ilyen helyeken nem is hintőporoznám. Inkább minimális ruhát adunk rá a melegben, gyakrabban fürdetjük, vizes textilpelenkával játszhat stb.
2014. júl. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Ti magatokon se hasznaltok hintoport nyaron??? Igy mar ertem a sok izzadt honaljas, feneku ruhát:-D
2014. júl. 29. 21:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!