Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan apuka, aki...

Van itt olyan apuka, aki GYED-en van vagy anyuka, akinek a férje van otthon, míg ő dolgozik? Megviseli, hogy ő van otthon? Változott a kapcsolatotok?

Figyelt kérdés
2014. júl. 29. 15:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Férjem három hónapja van gyeden, én visszamentem dolgozni. A fiúnk 10 hónapos. A kapcsolatunk pozitív irányba változott, mert sokkal rendezettebb lett az életünk. A férjem össze-vissza dolgozott, hol éjjel, hol nappal, hétvégén, ünnepnapokon, túlórákkal stb, én viszont 8-4-ig, nincs túlóra, így végre van hétvégénk is, és minden este együtt lehet a család. A fiúnkat nem viselte meg, a férjem pedig feltöltődött már most, kevésbé fáradt, pedig éjjelente ő kel a fiúnkhoz, ha szükséges. Nyugodtabbak is vagyunk, mert havi szinten több mint 100 ezer forinttal folyik be így több a kasszába. A férjemet nem zavarja, hogy én keresek többet, mert minden pénz közös, közös számlánk van, semmiben nincs enyém, tied.
2014. júl. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Gratulálok! Örülök, hogy nálatok jó irányú változást hozott!
2014. júl. 29. 18:41
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én februárban megyek vissza dolgozni, akkor lesz másfél éves a fiam, onnantól férjem marad itthon vele. Sajnos nem megy túl jól a vállalkozása, váltani szeretne éppen, nekem viszont biztos munkahelyem van. Ő első perctől nagyon nyitott az ötletre, mindketten úgy gondoljuk, hogy legalább 2 éves koráig legyen otthon a gyerek egyikőnkkel, csak aztán menjen bölcsibe.

A kérdésed viszont érdekes, én nem hinném, hogy ez változtatni fog a kapcsolatunkon. Hozzáállás kérdése szerintem.

2014. júl. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nálunk a férjem akart otthon maradni, mert utálta a munkáját, kollégáit és pénzügyileg is így jöttünk ki jobban. De mióta otthon van, nem beszélünk. Amint hazaérek, rohan el a haverjaihoz, merthogy ő egész nap együtt volt a gyerekkel. Hétvégén sincs otthon, mert talál valamit, amiért elmehet. :( Esténként, mire elaltatom a kicsit és lezuhanyzom, ő már horkol. :( Szóval, a házasságunk sz.ar lett, mióta ő van otthon. Több helyen beszélgettem erről emberekkel és azt mondják, "kiheréli" ez a szituáció a férfiakat...
2014. júl. 30. 09:11
 5/5 anonim ***** válasza:
ne aggódj az én férjem is ugyanezt csinálja csak én két gyerekkel vagyok itthon...:(
2014. júl. 31. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!