Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babakocsit szeretnénk vásároln...

Babakocsit szeretnénk vásárolni használtan! Volt hogy ti is alig használtátok a babakocsit? Nagyon sok hirdetést néztem már és elég sokban írják hogy szinte alig volt használva mert nem szerette a gyerek stb. Többi lent.

Figyelt kérdés
Nyilván engem sem ejtettek a fejemre mert van ebben kamu rész is hogy hamarabb eladják. De néhány tényleg újnak néz ki és teljesen hibátlan. Nektek volt ilyen hogy valamit valamilyen ok miatt nem használtatok ki rendesen? És miért nem? Most lesz az első babánk és kíváncsi lennék rá mennyire igazak ezek.

2014. júl. 29. 17:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
1%
Elakarják adni és azt mondják rá. Aki meg nem használta az meg alapból azért nem használta mert pocsék volt a babakocsi.
2014. júl. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
38%
Valaki múlt hónapban linkelt egy fehér babakocsit ott is írták hogy csak 4-5 hónapig használták. Na ott pl azért mert amikor elkezd rágcsálni a gyerek babakocsiba milyen lenne a fehér babakocsi.
2014. júl. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
75%
Mi eladtuk az első babakocsinkat, mikor a fiam 3hónapos volt. Alig használtuk, a sportrész össze sem lett rakva, dobozában várta az új tulajt. Én azért adtam el, mert nem voltam megelégedve vele. Első gyermek, és kb az első boltban megvettük ami tetszett. Nem néztem utána semminek. A kategóriájában amúgy egy nagyon jó babakocsi volt. Vettük egy jóval drágábbat, csak boltba használtam meg 1x, 1x védőnőhöz. Aztán kb 6-7hósan a fiam már nem maradt meg benne. Így most a gardróbban áll. Ma (3hete nem mentünk vele) kisétáltam a boltba, ami olyan 200m. Változatlanul nem szeret babakocsizni a fiam :) ezt még megtartjuk a tesónak. De amúgy alig használt. Szerintem nyugodtan kérdezz rá, én sem titkoltam, hogy egy másikat vettünk.
2014. júl. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
79%
Vannak olyanok is hogy megveszik a nagy kocsit 3:1 ben aztán rájönnek hogy sok helyet foglal a gyerek ha járni kezd már nem sokat marad meg benne és gyorasan egybe eladja és vesz helyette egy tulogatos könnyű kocsit. Na meg igaza van a másodiknak pl ilyen kocsikat ami fehér bézs pont azért adják el.Mi újat vettünk de csak azért mert kistesót is szeretnénk .
2014. júl. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
85%

hát mi megvettünk egy drága és jó babakocsit,de alig használjuk,bent van a kocsiban,de sose veszem elő,mert a karomba kapom,és beviszem ahova megyünk.Vagy hordozóban viszem,sokkal kényelmesebb,szabad a kezem.

Úgyhogy a miénkkel jól fog járni aki megveszi.

2014. júl. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Enyém volt az a fehér vagyis inkább bézs babakocsi. januárban vettem és csak a mózest használtuk. Nekem a kocsi szerelem volt első látásra. Majd nagy csalódás. Tiszta gagyi műanyag és semmi rugózása nem volt, pattogott a járdán. Utáltam, pedig márkás kocsi volt. Most, hogy nem kell mózes, el is adtam és vettem egy kisebbet, ami ugyanúgy bézs színű.


Szóval nem a színe miatt adtam el, és könnyen. tisztán tartani a világos kocsit, mint a sötétet. Mondom ezt 3 gyerek és kb 20 babakocsi után.

2014. júl. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

*könnyebb tisztán tartani.



Szóval nem a színe miatt adtam el, és könnyebb tisztán tartani a világos kocsit, mint a sötétet. Mondom ezt 3 gyerek és kb 20 babakocsi után.

2014. júl. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
80%

mi is alig használtuk (sportrészt egyáltalán nem, hordozót is csak párszor) a miénket.

nekünk a hordozás jobban bejött :)

2014. júl. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk volt, hogy 4 babakocsink volt egyszerre. Abból az egyik kölcsön volt, egy nagy batár, azt használtuk a legtöbbet, főleg az első fél évben, mert nálunk nagyon rosszak az utak. Viszont tömegközlekedni nem lehetett vele, meg irányítani sem nagyon.

Kb. a gyerek 3 hónapos korában vettünk egy könnyebbet, amivel esetenként fel is lehet szállni a buszra (és befér a kocsiba is), de még ugye kellett a vízszintes fekvőfelület, vagyis a mózes rész. Ezt nagyon ritkán használtuk, mert ritkán kellett tömegközlekednünk, a rossz úton meg nem használtuk, mert arra ott volt a batár. Viszont az új is elég nehéz volt (legalábbis volt könnyebb fajta is), így nemsokára vettünk egy olyat, ami már csak sima sportkocsi volt, de még kellett a vízszintesig dönthetőség, ezt is használtuk néhány hónapig, majd a gyerek 1 éves kora után vettünk egy még könnyebb sportkocsit, mikor már nem volt szempont a fektethetőség.

Ebből az egyiket adtam el, ami valóban alig volt pár hónapig használva, ráadásul mivel az itthoni terepre volt másik kocsink, így teljesen szép állapotban volt.

Most várjuk a kistesót, és szintén 3 kocsink van, ebből egyet lehet majd eladok, de még nem biztos.

Szóval simán létezik, hogy alig használták.

Egyébként én is megfogadtam, ha veszek még babakocsit, akkor csak használtat fogok venni, mert olyan rövid ideig tudtam őket használni, mindig más szempontot kellett figyelembe venni (először lehessen vele újszülöttet is tolni, aztán lehessen vele tömegközlekedni, beférjen az autóba, stb.). Szóval nem egyszerű, gondolom más is van így, hogy mindig lecseréli, és eladja az előzőt.

2014. júl. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Mi masfel honapot hasznaltuk.a sportresz meg a dobozaban.hordozoval hasznaltuk inkabb.meg parszor a mozest.full uj allapotban van.en a stokkeert volnam megorulve.meg is kaptam ezert elado a "regi".bar meg nem hirdetem sehol.neonato sport tris ha erdekel.bezs szinben.en megvennem ha ilyet szeretnek mert tenyleg tok uj csak szimplan vettunk masikat.es 50ezerrel olcsobban adjuk mint ahogy vettuk.
2014. júl. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!