Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit játszotok 8-10 hónapos...

Mit játszotok 8-10 hónapos babátokkal?

Figyelt kérdés
2014. júl. 29. 18:07
 1/4 anonim ***** válasza:
9hos. Kergetozes: kuszik-maszik, en is lemegyek negykezlabra es kergetjuk egymast. Kezugyesseg: karika rudra huzasa, formabedobos. Zene: furulyazok, eneklek, mondoka, kozben tornazas (hocogtetok). Jatszoter: hintazas. Haztartas: teregetes kozben imadja ki-be pakolaszni a ruhaskosarbol a vizes ruhakat. Kb ennyi ami visszatero jatek. Ezen kivul egyedul garazdalkodik, jon-megy, mindent megvizsgal, pakol. Nyitogatna a szekrenyeket, fiokokat, ha hagynam. Neha kikeszitek nem vedzelyes targyakat az utjaba, amit felfedezhet. Heti 2x jarunk ringatoba, ott mas babakkal is talalkozik, 1x uszni. Kb minden masnap latogatunk valamelyik nagyszulot.
2014. júl. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem mindjárt 10 hós - kb.ugyanezek mint az első hsz-nak, de nem tudatosan. Egy év van a két fiam között, így a pici utánozza a nagyot. Már sajnos nincs annyi időm játszani a picivel,mint a naggyal volt, de megoldják egymás között. A pici remekül autózik, duploval játszik (nem rakja össze), babázik, labdázik, kukucsol, konyhában ezerrel pakolja a műanyag tálakat,fedőkkel, mosógép elé ül és megy a műsor. Mondókázni, énekelni, höcögtetni peluscsere közben-után és ha van egy-két szabad percem, akkor szoktunk. Nagyon bevált az ha hisztisek- elkezdek énekelni, imádják. Én már leteszem a játszótéren, csak vigyázni kell, mert ízlik a kavics és a homok neki.

Milyen szerencsés az első hsz. babája - még mennyi figyelem kerül rá! A nagyfiammal én is így voltam még.

2014. júl. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Elso vagyok. Aranyos vagy. Ez nyilvan az elso gyerek kivsltsaga. De a gyerektarsasag, vagyis a testverrel valo jatek is igazan elvezetes es hasznos szerintem a piciknek. "Ki van ez talalva." A nagy tovabbadja a picinek. Amugy a kistesok gyakran eletrevalobbak lesznek, mert megtanulnak ervenyesulni.
2014. júl. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ringatóba én is szívesen vinném a babámat ,de úgy láttam nyári szünet van. Éneklés , mondókázás nálunk is megy , na és a pakolás is.:) Furulya sem rossz ötlet! Erre nem is gondoltam pedig tudok, habár itthon nincs furulyám csak a nagyszülőknél.
2014. júl. 30. 06:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!