Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tegnap hőemelkedés, ma reggelr...

Tegnap hőemelkedés, ma reggelre 38,3 levonva 14 hónapos babánál mitől lehet?

Figyelt kérdés
Nem folyik az orra, a kedve sem annyira rossz. Orvoshoz vigyem?
2014. júl. 30. 07:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha feljebb megy a láza én elvinném orvoshoz. Kisfiamnak egyik láznál fülgyulladása volt másiknál hörgő gyulladás. Tünete nem volt csak a láz. Amúgy felénk volt most egy virus ami lázzal járt.
2014. júl. 30. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 gabszem ***** válasza:
én elvinném orvishoz ha lázas. valószínüleg vírus.
2014. júl. 30. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is elvinném orvoshoz, biztos, ami biztos alapon. Azért a semmitől nem lázasodik be a gyerek.

Lehet hogy valamilyen vírust kapott el, aminek még nincs semmilyen tünete, de majd lesz. Az is lehet, hogy piros a torka, azaz éppen kezdődő torokgyulladása van. Vagy éppen a füle fog begyulladni. Vagy másfajta vírusos fertőzés, ami meg más tüneteket okoz.

Lehet akár 3 napos láz is, aminél 3 napig tart a láz, semmi más tünet addig nem jelentkezik, aztán 3 nap után hipp-hopp elmúlik a láz és vagy nem lesz semmi, vagy lesznek kiütései.

Szóval sokfajta vírus létezik, sokfajta tünettel. Sőt, olyan vírus is létezik, ami csak és kizárólag lázat okoz és mindösszesen csak 1 napig tart a láz és utána, minta mi sem történt volna.

2014. júl. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!