Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig lesz ez még így?

Meddig lesz ez még így?

Figyelt kérdés

1 éves elmúlt a lányom, de mostmár tele a hócipőm.


Az első "gondom", hogy éjszaka eszik, minimum 1-szer de van hogy 2-3szor is, és amíg nincs tápi üvölt.

A másik, hogy az utóbbi időben éjszaka forgolódik, rángatózik, sírdogál, szinte egész éjszaka, és az én idegrendszerem kezdi felmondani a szolgálatot, vagyis nem csak az enyém, a páromé is, mivel ő is minden alkalommal felkel :( A saját ágyában nem alszik, tegnap éjszaka pl. hajnali 1től, fél 5 ig fent volt, és nem aludt..... totál kivagyok, meddig normális ez?


2014. júl. 30. 09:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Ameddig hagyod,nem is fog változni.Elöbb utóbb a sírást is abbahagyja.Lehet kegyetlen dolog,de szerintem sem állapot hogy "tönkreteszi" a mindennapjaitokat az,hogy simán nem vagy kitartó vele.Enyém a nyávogással és verekedéssel készít ki.Az javított a helyzeten,hogy fogtam,betettem a szobájában az egyik sarokba és megmondtam,itt maradsz.Két percet el csendes pihenőzött,majd nevetve jött ki.De nektek mivel más a gond,így vagy fogod és átköltözöl a szobájába,vagy szépem hagyjátok ordítani pár napot.
2014. júl. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Gabi86 ***** válasza:
52%
Gondolom a foga jön.az én lànyom is eszik,forgolódik éjjel(saját ágyába),ha zavar szoktasd le az éjszakai evésről.meg adj neki többet töbször enni napközben.aludj napközben egy kicsit te is.de én nem hagynám sírni.valamiért sír és forgolódik,nem hobbiból csinálja vagy hogy téged idegesítsen,tőled várja hogy segíts neki.meg szedjél magnéziumot.nekem szokot segíteni ha stresszes vagyok.a gyereköcnek meg vmi kencét az ínyére vagy fájdalom csikapítót.nekünk a gengigél baby vált be.de jó az osa is meg a dentinox az utóbbi lidokainos és elzsibbasztja az ínyt.14hós a lányom
2014. júl. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!