Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hetes a babám és egész nap...

8 hetes a babám és egész nap falja az öklét, akkor is, ha tele a pocak. Rengeteg nyála is van. Létezik az, hogy jön a foga? Az íny nincs begyulladva.

Figyelt kérdés
2014. júl. 30. 10:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez volt, 5 hónapos koráig "lejött" az összes foga, most 9 hónapos, nincs még foga, de az ínyén végig látszanak a dudorok. Ínye nem volt nálunk se begyulladva.
2014. júl. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
És nyűgös is volt a babád?
2014. júl. 30. 10:28
 3/11 anonim ***** válasza:
nekem is ezt csinálta, nálunk nem fog volt hanem egyszerűen rájött hogy ő az ujját akarja cumizni, és amíg rá nem jött hogy a hüvelykujja erre a legalkalmasabb addig az egész ökle a szájában volt és nyáladzott össze vissza. most már szépen megtalálja "azt az egyet" ami erre való és szépen cumizza :)
2014. júl. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Volt amikor nyűgös volt, akkor bekentem az ínyét, attól jobb volt. Meg adtam neki keményebb játékokat, azokat szerette rágni. Nekünk nem vált be, de van akinek igen:

[link]

dmbe lehet kapni, talán még kupon is van hozzá

2014. júl. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez volt, pont 8 hetes korától, valószínűleg akkor mentek bele az ínybe a fogai, 11 hónaposan jött ki az első.
2014. júl. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ennyi idősen még nem fogzik. A kisfiam is csinálta ezt, folyt a nyála is, de most 6, 5 hónaposan kezd talán jönni csaj a foga, mert vörös az ìnye.
2014. júl. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Miért ne jöhetne a foga? Az enyémek mind két hónaposan már nyálaztak ezerrel, a lányom még nem volt 4 hónapos, amikor kijött az első két foga, a fiamnak pedig pont 4 hónapos korában érkeztek az elsők. Egy évesen a lánynak 13, fiamnak 11 foga volt.
2014. júl. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az én kislányom is 8 hetes volt, ahogy elkezdett fogzani. Nekem védőnő, gyerekorvos azt mondta, hogy a fogcsírái mozognak, de ez még nem fogzás. Majd csak később lesz. Ehhez képest, néha hirtelen,nagyon elkezdett sírni, alig bírtam megnyugtatni, meg folyt a nyála, az ínye nem volt bedagadva neki sem, és 4 hónapos és 1 hetes volt, mikor kibújt az első foga, rá 3 napra pedig a második. Úgyhogy szerintem simán lehet a kis fogától. Nála az segített, ha beletettem az ujjamat a szájába, és nyomtam a kis ínyét, vagy bekentem dentinox-al.
2014. júl. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat! Jövő héten viszem oltásra, kiváncsi leszek mit mond a doktornő. De ezek szerint lehet a foga. Egyébként a fiamnál is jellemző ez a hirtelen feltörő, csillapíthatatlan sírás. Holnap megpróbálom neki masszírozni picit az ínyét ha hagyja.
2014. júl. 30. 21:43
 10/11 anonim ***** válasza:

Nalunk is ez volt, de nem azert volt a keze/okle a szajaban, mert az ingye fajt, hanem azert nyaladzott, mert az oklet a szajaba tomte. Ebben a korban jutnak el arra a fejlettsegi szintre, hog kepesek erre es felfedezik a szajukat.

(Nalunk mar 4-5 honapja kint van az osszes fog, most, hogy objektivenatom a fogzasi idoszakot, rajottem, hogy rengeteg dolgot fogtam a fogzasra ;)))

2014. júl. 31. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!