Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hetes kislányom azonnal...

4 hetes kislányom azonnal ordít, ha leteszem! Mi tegyek? Néha muszáj vagyok letenni, mert mellette el kell látnom egy kétévest is. A kendőt próbáltam, de mindketten meggyulladunk benne ebben a melegben.

Figyelt kérdés
2014. júl. 30. 13:03
 1/7 anonim ***** válasza:
52%

Hát lehet hogy fáj a hasa vízszintesben, függőlegesben meg jobb.

Az Adamo hintát próbáljátok ki, azt a két éves is tudja lökni. :)

2014. júl. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%
Első vagyok: ha szoptatod, akkor én a helyedben kipróbálnám a teljes tej és szója mentes étrendet, ha ez a gond, akkor 2-3 napon belül meg is oldódik.
2014. júl. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

köszi az ötletet!

(igazából az is jó neki, ha vízszintesen fogom... nem gondolom, hogy a hasa fáj, a kisfiam hasfájós volt, de ő nagyon fájdalmasan ordított...)

2014. júl. 30. 13:07
 4/7 anonim ***** válasza:
39%
tedd le minel gyakrabban, hogy szokja.
2014. júl. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
69%
Ez a 1,5 méteres betegséghez hasonló ami nálunk vagy 6 hónapig tartott. Csak a föld felett 1,5 méterrel volt jó neki, le sem ülhettem. Nekem is volt melette egy 2 éves... Mi kendőztünk!
2014. júl. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
24%
Hát rakd le,vidd magaddal ahol vagy,és rakd pihenőszékbe vagy játszószőnyegre.Ha sír,hát sír,mi baja lesz tőle semmi.A dolgodat így is úgy is meg kell csinálnod,ha nem akarsz idegroncs lenni (és két év múlva itt panaszkodni,hogy nem alszik,meg cicifüggő,meg hisztis) akkor ne kapasd el ilyenekkel.Nyugtasd meg,ha baja van,segíts rajta,de csak azért mert non-stop ölbe akar lenni,ne hurcolgasd magadon.
2014. júl. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
51%
Tedd le , és ha sí egy kicsit nem baj.
2014. aug. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!