Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akiknél az előszobából nyílik...

Akiknél az előszobából nyílik a lakás szinte összes helyisége, azok hogy csinálják? Bőv. Lent!

Figyelt kérdés
A lakásunk minden szobája az előszobából nyílik, tehát ez egy központi helyiség nálunk. Eddig nem engedtem a babámat itt mászkálni, hiszen itt vannak a koszos cipőink, a szemeteskuka stb, de most már szeretném hagyni, hogy bejárja az egész lakást, ne én pakolgassam egyik szobából a másikba. Mossak fel napi hatszázszor vagy egyszerűen hogyan tartsak mindig rendet ott? Nem szeretem ha az utcai cipőnk által bejárt részeken is lépeget, sőt sokszor fogdossa is a cipőinket.
2014. júl. 31. 09:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél cipősszekrényt, pakoljátok el bele az összes lábbelit, és vegyétek le már az ajtóban magatokről őket. Így nem kell hatszázszor felmosni egy nap.
2014. júl. 31. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

cipősszekrény!

Én csak 2 naponta mosok fel de akkor mindenhol.nem volt még eddig baja :)

2014. júl. 31. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

nyitott cipősszekrényünk van, gondoltam már arra, hogy függönyt teszek rá, vagy valamilyen rolót, de lehet letépné..


valószínűleg egy új, zárt vásárlása lesz tényleg a megoldás.. köszönöm, hogy írtatok!

2014. júl. 31. 09:47
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nalunk is igy van a lakas, ciposszekrenyt csinaltunk.
2014. júl. 31. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
zárt cipősszekrényben vannak nálunk is a cipők
2014. júl. 31. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
88%

de mos őszintén anyukák??,Mi van akkor ha a koszos cipőket fogdossa??Jó persze ne ez legyen a napi feladata de nektek még a babáitok 1x sem fogdosta össze a cipőket??Egysuer sem túrkált még a kukába??

ha majd elkezdtek játszótérre járni ott ugyanaz a kosz van mint a cipő talpán...

Ennyire nem kell óvni azt a gyereket,ennyire nem kell kérdező agyon aggódni a dolgokat...

Jöhet a lepontozás!

2014. júl. 31. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

A cipőt az ajtó előtt vesszük le, és a cipős szekrénybe tesszük. A kukát pedig a mosogató alatti szekrényben tartom elzárva.

Napi egyszer porszívózok, és felmosok. Azért van így, mert bár előfordult, hogy kisebb korukban cipőt nyaltak, és kukáztak, azért nem örülök neki, és igyekszem megelőzni. A másik pedig, hogy nálunk 3 gyerek mászik négykézláb a lakásban, és nem lenne jó, ha mindenhová, például az ágyakba is behordanák a koszt (ahol nem csak alszanak, de játszanak is).

2014. júl. 31. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!