Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti vennétek új babatörülközőt?

Ti vennétek új babatörülközőt?

Figyelt kérdés
4 éves a kislányom, nem sokkal ezelőttig ikeás kapucnis babatörülközőt használt. 3 van. Nemsoká jön a kistesó, ti vennétek újakat? Szemre semmi bajuk, pár helyen kihúzódott a szál, meg a fehérek már nem olyan hófehérek azért.
2014. júl. 31. 12:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Emiatt nem vennék. Én kaptam ismerőstől használtat, kimostam, kivasaltam, semmi baja, tökéletesen megfelel.
2014. júl. 31. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ki tudod fehéríteni őket, ha zavar, hogy nem olyan fehér. Szerintem a lényeg, hogy puha legyen. Így nem vennék, mert a leírtak alapján a törölközőknek semmi baja.
2014. júl. 31. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Én sem terveztem venni, csak érdekelt, hogy más hogyan csinálja. De akkor ezek szerint nem vagyunk igénytelenek, hogy használjuk még pár évig.
2014. júl. 31. 12:59
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

én kifejezetten örülök, hogy 3 gyerkem is használja a babatörülközőket. miért lenne igénytelenség? persze, ha szakadt lenne, akkor már nem hazsnálnánk.


3.babámnak semmit nem vettem még, rokonoktól kapott pár ruhát, de alig néhányszor tudom ráadni, annyira sok gyűlt már össze.

2014. júl. 31. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én sem vennék.

Nálunk is jön a kistesó és megörökli a törölközőt is. :)

2014. júl. 31. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!