Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hasfájásra mit használtatok a...

Hasfájásra mit használtatok a babátoknál?

Figyelt kérdés

sziasztok most 10 hetes a kisfiam és már mindent kipróbáltam

nála infacol,bio-gaia,colief,kamillás homeopátiás bogyó,édesköménytea és mégsem jó neki semmi! van esetleg valami tanácsotok hogy mit is kéne vele csinálnom! a válaszokat előre is köszönöm!!



2014. aug. 1. 21:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Én az édesköményt és a kapormag teát felváltva adtam neki! Jókat pukizott tőle!! :)

De ha tápszeres lehet nem jó neki a tápszer.. Mi a milupa fermentáltat ettük de sajnos azt már nem gyártják!

2014. aug. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha anyatejes, és esetleg iszol tejserkentő teát,akkor próbáld ki, hogy leállsz vele. Nálunk az okozta a gubancot. A teában lévő kömény, édeskömény okozta a hasfájást. Ezen kívül semmi nem okozott eddig gondot a kisfiamnak.
2014. aug. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Espumisan cseppet, és én ittam Naponta csipkebogyó teát. Hasmasszazs es biciklizés a lábakkal!
2014. aug. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Biogaiát
2014. aug. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Hajszaritot. A meleg ellazitotta a pocakjat, pukizott tőle, a hangjától pedig elaludt. Előtte minden este órákig sírt szegény, pedig kapta a biogaiat, infacolt, használtunk szőlőmag párnát. Hajszaritoval negyed óra alatt letudtuk a kolikat minden este. Egy csecsemoapolo rokonunk ajánlotta.
2014. aug. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
0%
karót
2014. aug. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Espumisan, teljesen tökéletes!!

és ez nem "gyógyszer" nem hat a májra, szóval nem látom értelmét a köménymagos teának, meg társainak. sőt inkább én azoktól tartok. a kamilla kimondottan szárít, nekem semmire nem is vált be (macska szeme be volt gyulladva, a kamilla nem ért semmit, adtak kegyesen vény nélkül szemcseppet, de ugyanígy pattanásra, semmire nem jó)

2014. aug. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
7-es vagyok, még csak annyit, olyan hasfájós volt a babám, hogy egésznap sírt (amikor nem evett)alvás semmi nem volt szinte, és csak napi 3szor adok neki Espumisant és láss csodát :)
2014. aug. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

A most 3 éves lányomnak a papaverines görcsoldó vált be, nagyon hasfájós volt, de ez segített. Sokan ellenzik, mert mákból, vagy miből van, de én megkérdeztem a gyógyszerészt és azt mondta, ami mennyiség benne van, az nem ártalmas. Segített is, egyébként orvos írhatja csak fel, receptre kapható. Nálunk a gyerekorvos automatikusan felírja a gyerek születésekor. Most 5 hónapos fiamnak egyszer adtam csak belőle, kb. 1 hónapos korában, segített neki is, de neki az Infacol is bevált.

A papaverines görcsoldó 500 Ft alatti termék, ha jól emlékszem.

2014. aug. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

9-es vagyok, itt mások is írnak a papaverines cseppekről:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

Sokkal hatásosabb, mint a méregdrága Colief.

2014. aug. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!