Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hónapos múlt a kicsim. Már...

5 hónapos múlt a kicsim. Már evett almát, körtét, őszibarack nektárt almával. Mekkora az a mennyiség (grammban), ami már kivált egy etetést, ami után már nem kell tejet vagy tápszert kapnia? Sajnos kevesebb a tejem 1 hónapja.

Figyelt kérdés
2010. jan. 11. 21:57
 1/2 anonim ***** válasza:
szia.Mi 4 és fél hónaposan kezdtünk hamizni pépeket,püréket.kb 1-2 hét után már kiváltottunk egy étkezést(az ebédet)először fél üveg bébikaja elég volt neki,azzal jóllakott,most 6 hónapos és egy evésre háromnegyed üveg kajcsitt eszik meg(163 g egy üveg bébikaja),úgy hogy akkor nem kér mást utánna.Banánpürét én szoktam késziteni ,abból egy evésre 120 g-ot eszik meg és akkor jól van lakva.:) Remélem tudtam segiteni.
2010. jan. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia. Az én kisfiamnál 3/4-1 üvegnyi uiver bébikaja az adag. Azt hiszem 190 gramm.
2010. jan. 12. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!