Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek, hogy a 15hónapos...

Mit tegyek, hogy a 15hónapos kislányom ne sírjon, ha elmegyek nélküle valahová?

Figyelt kérdés
Természetesen Apukája vagy Mama vigyáz rá olyankor, de sajnos nagyon sír, ha el akarok menni.
2014. aug. 4. 09:14
 1/1 anonim ***** válasza:
Beszélgessetek erről, sokat. Az én lányom is pityergett, mindig nagyon hosszan elmondtam, hogy miért kell elmennem, hogy visszajövök, és kapott mindig valamilyen perspektívát, pl. (ezt már csak az ajtóban mondtam, előtte, aznap, amikor elmentem, végig erről dumáltunk, Malacka és Füles is elment dolgozni, meg Bogyó és Babóca is, stb.) "most elmegyek, tudod, ahhoz a nénihez, akinek oda kell adnom ezt a sok-sok papírt, nagyi/apa/tesóm stb. marad veled addig, nagyon sietek ám vissza, mert alig várom, hogy utána együtt mehessünk a játszótérre/együtt gyurmázzunk/együtt süssünk sütit/együtt csináljunk akármit." És én mindig vittem neki valamit ilyenkor, na legtöbbször nem nagy dolgot (egyszer pl. egy virágot szedtem neki a ház előtt, hát baromira örült neki). Szépen lassan megszokta. 12 hónaposkorától jártam a klinikai szakvizsgámra készülni hetente 2x2 órát, ennyit volt nélkülem, 15 hónaposan már soha nem sírt, 17 hónaposan már mondta, hogy anya mingyá" vicca (Anya jön mindjárt vissza). :) AZ én tapasztalatom szerint egyet tilos: kisurranni mellőle.
2014. aug. 4. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!