Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miket csinál 9,5 hónap körüli...

Miket csinál 9,5 hónap körüli babád? Mennyit alszik nappal? Gagyog vagy mond szavakat? Miket játszotok?

Figyelt kérdés
Köszönöm

2014. aug. 4. 11:38
 1/4 anonim ***** válasza:

10 hónapos lesz 13-án, egy hete jár.

Szereti a golyópályákat, a labdákat dobálni.

Szeret a játszótéren lenni, eddig homokozott, hintázott, mászott, mindenhol felállt, s ameddig tudott lépkedett, de most már megy rendesen egyedül.

Itthon még a fa kockákat, legót szereti pakolni ki be a dobozba.

2x alszik, délelőtt 2-3 órát, délután 1 órát.

Sokat beszél, de semmi értelmeset.

2014. aug. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

10 hónaposan ezeket írtam fel róla:

Nappal délelőtt alszik a babakocsiban 20 percet, délben 3 órát, éjjel végig.

Sokat gagyog, 2 szót használ tudatosan, ez az anya és a fű (hamar kezdett beszélni).

Mászni éppen a 10. hónap elején tanult meg, egy nap alatt kezdett mászni, állni, és bútorok mellett lépegetni, önállóan felülni és akár órákig ülni ill. kúszni addigra már tudott. 6 foga volt.


Játékok? Imádta, ha énekeltem neki, mindig adogattam neki főzésnél ezt-azt, volt a konyhában egy rámolós doboza, abba pakolgatott mindenféle izgalmas dolgot. Néha építettünk kuckót, abból mászott ki-be, ill. leginkább a nappaliban egyik saroktól a másikig "rohangált". Hintázni is nagyon szeretett, mentünk is minden nap.


2 éves nagylány már. :)

2014. aug. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kislányom 30-án lesz 10 hónapos. Végigalussza az éjszakát, este 9 után alszik el reggel 7-8-ig. Napközben 2-3 alkalommal alszik, változóan 30 perc vagy 2 óra. 3 napja mászik négykézláb, azóta rámol. Gagyog, visit, mintha már hallottam volna, hogy anya :) De inkább tá-tá, ám-ám (mikor éhes). Szeret hintázni, dobozokat kipakolni, kockából épitményeket felboritani.

3 foga van, 10,5 kg, 75 cm :)

2014. aug. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :)
2014. aug. 7. 07:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!