Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hónapos kisfiam kutacsa...

Eniko91 kérdése:

9 hónapos kisfiam kutacsa kb.2 hónapja be van esve. Hiába próbálok neki vizet adni egy nap maximum 2 dl-t iszik meg azt is erőltetve és a kutacsa változatlan. Esetleg van így más anyuka is?

Figyelt kérdés
Próbáltam neki kanálból adni, itatópohárból, cumisüvegből,drickskal pohárból de nem nagyon kell neki.Nagyon aggaszt a kutacsa, főleg, hogy ilyen meleg van és kellene neki a folyadék, ráadásul nagyon izzadós. A teát nem szereti.
2014. aug. 4. 13:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha mar ilyen regen gond van akkor miert nem kerdezed meg a gyerekorvost? Lehet, h mas miatt van beesve(tudom, h altalaban a folyadekhiany miatt). En a helyedben megkerdeznem.
2014. aug. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
És gyümölcslé vízzel? Nálunk bejön az almalé, sárgadinnyelé.
2014. aug. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Barbixo ***** válasza:

Én ugyan nem vagyok anya, de tanultam csecsemőgondozást. Orvoshoz nem vitted el?

Azt mindenképpen javasolnám.

Innia is többet kellene. Adj neki levest, az is folyadékpótlás. Próbálj tea helyett pl. gyümölcslevet, babavizet. De mondom, inkább orvostól kérj tanácsot, mint itt. :)

2014. aug. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lássa orvos.
2014. aug. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ugye fekvo helyzetben nezted?
2014. aug. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nem rég voltunk orvosnál, megnézte a kutacsát és nem mondott semmit. nem fekvő helyzetben néztem.
2014. aug. 4. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!