Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan akinek vérszegén...

Van itt olyan akinek vérszegény babája?

Figyelt kérdés
Ha igen akkor leírnátok mit szedtek rá és hogy mennyire hat ki ez a hétköznapjaitokra.itt gondolok alvásra és evésre.:))
2014. aug. 4. 14:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Igaz a babámnak már jók lettek az eredményei, de neki napi 14 csepp Maltofert kellett kapnia. Amúgy nem voltak evés problémái és nem is aludt többet. Maximum annyit lehetett észrevenni rajta, hogy nagyon fehér volt.
2014. aug. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nekem is vérszegény a fiam, (6hós) 10 csepp maltofert kap naponta 2 részben, de úgy ahogy az első is írja nincs semmi tünete, csak annyi hogy nagyon fehér
2014. aug. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én lányom is vérszegény , napi 5 csepp maltofert kap. Semmi tünet egész nap pörög 9 hónapos :) kis Hófehérke :)
2014. aug. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Akkor lehet az én bébim nem emiatt aluszékony.Nagyon hamar elfárad pedig már 7,5 hónapos.Mi 4 csepp Maltofert eszünk mellé pedig két fél folsavat.És sajnos nagyon étvágytalan is de talán ez a fogzás miatt van,mert általában átmeneti.De az alvást akkor nem értem.Igaz egyre kevesebbet alszik de így nyűgösebb is mert fáradtan kell.
2014. aug. 4. 18:53
 5/5 anonim ***** válasza:

2-es vagyok!

Bocsi a telóm valamiért nem végik küldte el az üzimet, lehet aluszékony és étvágytalan is a vérszegénység miatt, a lányom is az volt, és ő aluszékony volt, de ő nem volt annyira hófehér, és nem is nagyon evett, ő is kapot folsavat a maltofer mellé

2014. aug. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!