Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2*3 órás autóút 5.5 hónapos...

2*3 órás autóút 5.5 hónapos babával bevállalható?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


5.5 hónapos kisbabával be mernétek vállalni 2*3 órás autóutat? Reggel 3 óra és este, visszafelé 3 óra.

(Természetesn útközbeni megállással,pihenésse,hogy ki tudja nyújtóztatni magát. Ez még rájön a 3 órára).


2014. aug. 4. 14:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Én nem, de én nem vagyok túl bevállalós. :)))
2014. aug. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ejszaka igen!!!
2014. aug. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Semmi baja nem lesz. sogórnőmék ennyi idősen amerikából eljöttek haza. Egyik barátnőm angliából kocsival jöttek haza, 3 hónapos babával, a húgomék meg fél éves babával költözködtek az ország másik végébe.


Ahogy írod, többször megálltok, kivszed. Esetleg tedd mózesbe, akkor éppen olyan kényelmesen lesz, mintha otthon feküdne!

2014. aug. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam ennyi idősen nagyon jól elvolt az autóban, 2x4 órás autóutat pisszenés nélkül végig ült. Közben kapott enni (tápszeres), meg zenét hallgattunk, nézelődött majd aludt. Ennyi idősen másfél-2 órát is aludt az autóban. Én simán elindulnék a te helyedben, de te ismered a saját gyerkőcöd.

Most 16 hós a kisfiam, kihívás vele 2 óránál többet autózni, de így is megoldható. :)

2014. aug. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Próbáljatok akkor menni, amikor aludni szokott. Az sem árt, ha egyébként is szokott autózni, hogy legalább az ne legyen neki furcsa.

Mi vittük a kisfiúnkat ennyi idősen. Amikor éhes volt, megálltunk szopizni. 7 hónapos korában pedig Londonba költöztünk, amit nagyon jól viselt. :)

2014. aug. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2 honapos volt a fiam mikor 5 oras auto utat tettunk meg vele. Vegig aludt. Most 4 honapos es megint fogunk vele autozni.
2014. aug. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Simán bevállalnám, szerintem az út nagy részét átaludja majd. 3 gyerekem van a nagyobbakkal akkupunktúrás kezelésre járunk havonta egyszer. A kicsi 6 hetes volt amikor vittük magunkkal, mert a nagyok nem szerettek volna nélkülem menni, én meg nem akartam, hogy azt érezzék, hogy a kicsi miatt kell nélkülözniük. Szóval mentünk mindannyian az ég világon semmi gond nem volt vele. Azóta is megyünk minden hónapban 3.5 óra az út oda kb. 2 óra hossza a kezelés és 3.5 óra vissza az út. Egyszer dugóba kerültünk és több mint 4 óráig utaztunk hazafelé, de simán bírta.
2014. aug. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
3 hónaposan 10-10 órás út is volt, 3 évesen meg már 27-27. Utazósok vagyunk, és ő is egy hang nélkül tűrte.
2017. jan. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!