Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitnadhatok inni 3hónapos...

Mitnadhatok inni 3hónapos koraszülött babámnak?

Figyelt kérdés
2014. aug. 4. 15:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Felforralt és visszahűtött vizet vagy babavizet.
2014. aug. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Barbixo ***** válasza:
Babavizet, gyümölcsteát.
2014. aug. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

3 hósnak gyumolcsteat nem adnék . De édeskömény teát ivott a lányom 1 hetes korától 4 hós koràig. Nem kell ízesíteni . Nem fajt a hasa tőle .

Ovko bio édeskömény instant tea.

2014. aug. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Barbixo ***** válasza:
Edina, csecsemőgondozást tanultam. :D Bizony, hogy mehet neki a gyümölcstea.
2014. aug. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor miért van az összes dobozra 4-6 ho írva ? :) nem vita , csak Kivi vagyok. Akkor az nem számít ? Mert anno engem. A védőnő lebaszott hogy ne adjak gyümi teát a babanak csak 6 hós kortól...
2014. aug. 5. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Barbixo ***** válasza:
81%

Ha szükséges megmutatom a jegyzetem. :)


Ami viszont vicc az egészben, hogy míg mások túl 'steril' gyerekeket, úgymond könyvből nevelnek, engem az én anyukám tudományos könyvek nélkül nevelt fel, olyan dolgokat ettem, amiket maguknak főzött csak pürésítve. A különbség csak annyi, hogy míg a steril gyerekek évente jó sokszor megbetegednek, addig én legrosszabb esetben is max megfázok egy kicsit. :D Az évfolyamtársaim között is vannak anyukák és ők is úgy vannak vele, hogy 'kell a gyereknek egy kis kosz' és nem könyvből kell őket felnevelni. Minél több külső ingerrel találkozik, annál erősebb lesz az immunrendszere.

2014. aug. 5. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez rendben is van. Nekem is csúszik màszik a földön majd eszi a kezet , ő is eszik a mi kajànkból. Ilyesmi de 3 hónapos babanak aki egyébként koraszülött nem adnék gyümi teát mert megterheli a pociját.

Nekem 9 hónapos , de 4 honapos koráig csak édeskömény teát kapott. De mar ezért is volt aki lebaszott hogy a babanak csak sima baba vizet adjak. Sőt mivel anyatej es volt, azt mondtak ne is itassam mert felesleges...De én nem adok arra nagyon hogy ki mit mond.

Neked van gyereked?

2014. aug. 5. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!