Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megmagyarázná ezt nekem...

Megmagyarázná ezt nekem valaki? Babás videó.

Figyelt kérdés

Most tényleg értik egymást? Vagy ezek csak jelek mint az állatoknál?

https://www.youtube.com/watch?v=YcGk13HvSM4


2014. aug. 4. 16:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Te komolyan azt gondolod, hogy értik egymást?:) Az egyik hadovál, a másik nevet, és ennyi:) Dehogy értik egymást, hiszen nem beszélnek egy nyelvet sem:)
2014. aug. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jól van nem kell egyből támadni, csak kérdeztem.
2014. aug. 4. 17:15
 3/4 anonim ***** válasza:

dehogy támadtam, csak olyan aranyos, hogy ezt hitted:)


tudod, ők még bébik, nem tudnak konkrétan beszéddel kommunikálni. van persze gesztusnyelvük, meg non-verbális jeleik, persze, de nem úgy van, hogy az egyik azt mondja, hogy "nézd már a sütőt, anya sose takarítja" és ezt mi gügygüggy-nek értjük:)

2014. aug. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Főiskolát végzett, rendőrségen magas beosztású ismerősömnek is az a meggyőződése, hogy a kb egyidős másfél év alatti gyerekeink, mikor egymásnak hablatyolnak, értik egymást. A kérdezőben legalább kétségek merültek fel.

Én azon szoktam nagyokat mulatni, mikor a kislányom a macskával "beszélget", az meg visszanyávog. Hatalmas műsor.

2014. aug. 4. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!