Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » "Lapátkezű", nagy lábú baba?

"Lapátkezű", nagy lábú baba?

Figyelt kérdés

3 hónapos a lányom, már a 30. hét környékén a szonográfus is elmosolyogta magát, hogy szép nagy lábfeje van.

Mióta nyitogatja a kezét, a keze is arányaiban nagynak tűnik.

Viszont a combcsontja UH alatt is "elmaradt" a többi mérettől kb egy héttel.


Az ő nagyszülei és szülei is 170 cm alattiak (nők 155-160, férfiak 165-170).

Viszont az én nagyszüleim TESTVÉREI között előfordultak magas emberek.


Mire számítsunk? Alacsony, lapátkezű, 40-es lábú hölgy lesz belőle felnőttként, vagy esetleg simán csak magas lesz?


A combcsont relatív rövidsége (ami ugye az alacsony emberek általános jellemzője) születéssel determinált, vagy gyerekkorban, tinédzserkorban még változhat?


2014. aug. 4. 17:57
 1/5 anonim ***** válasza:

:D

Ez még nem jelent semmit.

Serdülő korban nőnek, alakulnak, stb.

Ilyenkor a "lapát" kéz nem jelent semmit, majd hozzá nől. :D

2014. aug. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az én combcsontom nagyon rövid volt, de feltűnően! amikor kicsi voltam.

Most 175 cm vagyok, kifejezetten hosszú lábakkal.

A tenyérhez nem tudok mit hozzászólni.

A lábam 11 évesen 39-es volt. Úgy is maradt. (A terhesség alatt meg nőtt egy számmal :))

2014. aug. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Amiatt kérdeztem, mert az alacsony embereknél (nálam is, 155 cm vagyok, a lányunk apja meg 168) a lábak és karok rövidsége "okozza" az alacsonyságot. Nekem is rövid a combom. Emiatt feltételeztem, hogy a rövid combcsont előrevetít valamit.

Másrészt ott vannak "balkézről" a magas rokonok.


Nézzétek el, első gyerek, kutyákkal van tapasztalatom és ugye ott a kölyökkori nagy mancsok a felnőttkori nagyobb testalkatot jelentik.

2014. aug. 4. 23:57
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne vedd készpénznek, amit mérnek, mert szinte sosem pontos.
2014. aug. 5. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát most én nem tudom a combcsontja mennyi volt a pocakban a lányomnak,de egyébként nekem rövidebbek a lábaim és mégis 171 centi vagyok.Párom hosszú lábú és 180 centi.

És nekem a 171 centimhez 42-es a lábam,szóval gondolhatod milyen tenyeres talpas vagyok...Párom részről alacsonyak voltak a rokonok,én részemről apai ágon magasak.Kislányom 22hónapos és 92 centi,szóval magas is,a lába nyitott cipőben 22,zártban kell a 23-24 is.

Lehet nagy a keze és a lába a lányodnak,de ez alapján semmire nem lehet következtetni,annyit változnak.

Én 137 centi voltam 6évesen,12évesen 167 centi 39-es lábbal.Ahhoz képest nem nőttem aztán sokat.A 12éves öcsém meg már 170 felett van,ő nagy lesz,ez már nyilvánvaló.Majd ha 12-14 lesz a lányod,akkor jobban sejtheted már mekkora lesz,mert a kamaszodással változik a legtöbbet a test.

2014. aug. 5. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!