Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 22 hetesen ki mennyire érezte...

22 hetesen ki mennyire érezte a babát aktívan? Néha érzem, hogy csikizés van mintha a beleim veszekednének, de rúgást nem érzek. Ez normális ennyi idősen? S mért csak este fele érzem?

Figyelt kérdés
2014. aug. 4. 18:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is csak akkor éreztem kb ennyi idősen, ha otthon pihentem/feküdtem és leginkább csak hétvégén. Ha dolgoztam akkor szinte egyáltalán nem éreztem.
2014. aug. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az első kisfiamat 16 hetesen éreztem először, csikizés szerűen.

Most a második babámat várom, őt már 14 hetesen éreztem, rúgni. Most vagyok 23 hetes és már 1 hónapja aktívan rugdos. Már a férjem is érezte hetekkel ezelőtt kívülről is. És azóta is.

Nekem mindkét babám nagyon aktív, most a másodikat is, a nap minden szakában érzem mozogni. Reggel rá kelek, evés után mocorog, este mocorog, ha már lepihentem.

De vannak kevésbé aktív babák és az első babát amúgy is később lehet érezni. Az sem mindegy, hol tapad a lepény. Na elülső fali, akkor később fogod csak érezni. Nekem mindkét babánál, hátul tapad a lepény.

2014. aug. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

En 21 hetes vagyok,es jelen pillanatban aktivan,erosen rugdos a babam,ugy,hogy nehany rugast kivulrol is erzek,ha a hasamra teszem a kezem.Eleinte en is csak pihenes kozben ereztem,de egy hete mar erzem mozgas kozben is.

Masodik baba, a 18.heten ereztem az elso egyertelmu rugast,bar mozogni mar elotte is ereztem neha.

2014. aug. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az első babám kevésbé volt aktív, hasonlót éreztem, mint te, később se nagyon rúgta ki a ház oldalát. A második babám ebben az időben már sokkal erőteljesebben mozgott/mozog (most 27 hetes vagyok). Számít a méhlepény fekvése is, mert ha elől fekszik akkor kevésbé érezhető. és állítólag a testalkat, has szöveteinek milyensége is.

Szerintem teljesen normális ebben az időben, amit érzel, fog ez még erősödni, ne félj :)

2014. aug. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!