Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baba érkezéséhez nélkülözhetet...

Baba érkezéséhez nélkülözhetetlen dolgok? Amire mindenképp szükség van és nem felesleges rá költeni mert éppen nem lesz rá szükség vagy hasonló? Szeretném ha mindene meg lenne és tartok tőle hogy kimarad

Figyelt kérdés

2014. aug. 4. 18:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
53%
légzésfigyelő, újraélesztő tanfolyammal együtt.
2014. aug. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Egyébként én a védőnőtől is kaptam egy listát róla.Nem tudom mindenhol adnak e.

2014. aug. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
42%
légzésfigyelöt én éppen feleslegesnek tartom :D mind a 3 gyerek megvolt légzésfigyelö nélkül
2014. aug. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
46%
ha nem korababa és nem volt komplikáció szülésnél szerintem sem kell a légzésfigyelő
2014. aug. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Légzés figyelő az pont nincs :) a babaápolási szerek és hasonlók amiket az orvos ír fel vagy gyógyszertárban beszerezhető ezekre mennyit kell költeni kb?
2014. aug. 4. 19:46
 6/14 anonim ***** válasza:
31%

a listáról

3 gyerek után ....


1 db ágyneműgarnitúra: ebből is a nagyobb méretűt ajánlom, azt akár 4 éves koráig is tudjátok használni----inkább 2 garnitúra legyen ha kimosod és nem szárad meg????


Műanyag vödör: a baba szennyesét ajánlott külön tárolni (kb. féléves korig), mosni (kb. egyéves korig)---- nekem 8kg mosógépem van akkor nem mosok egy hónapig mert nem lesz teli ????


a külön mosóport és öblítőt is felesleges -- ecetet tegyél az öblítő helyett fertőtlenít nem marad szaga és még a mosógép is vizkőteleniti :-)


cumi cumisüveg és tsa... max akkor vedd meg ha tényleg szükséges!!! - nagyon sok gondtól kíméled meg magad ha nem szoktatod rá ezekre !

gondold el milyen rossz lesz leszoktatni róla, 2-3 évesen marha nehezen jönnek le a cumiról a gyerekek !


Fertőtlenítő folyadék: lehet kapni úgynevezett hidegfertőtlenítőt is, ennek használata nagyon kényelmes --- használati utasítás szerint utána csapvízzel öblítsd el :-D


Körömvágó olló: (biztonsági, lekerekített végű)---- vagy csipes ha béna vagy hozzá :-) am nekem ez jobban bejött mint az olló


Fültisztító pálcika: lehet kapni biztonsági fülpálcikát is, amely megakadályozza, hogy túl mélyen nyúlj a baba fülébe.---- nekem ez sem jött be simán visszatuszkolod a fülébe a zsírt piszkot egyebet, nagyobb korban a normélist használtam ha kellet de az ritka volt


h mi kell a kórházba azt kérdezd meg

3 különbőző kórházban szültem és mindben más volt az elvárás

volt ahol kellet a babának mindent vinni ruha pelus st....

a másikban még nekem is minden nap tiszta hálóinget adtak (volna)

szal ég és föld


hirtelen ennyi ... ha kérdésed van írj nyugodtan :-)

2014. aug. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
82%

orrszívó sem árt ha van, lázmérő

textil pelus

2014. aug. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

orrszivo! légyszi, adjatok már tanácsot, hogyan használhatnám. ilyen orrszivot kaptunk

[link]

de mégis hogyan tudnám ezt használni, hogyan tudnám a babám orrlyukába (orrlyukához) tenni?? olyan vastag, széles a vége, hogy odateszem és semmit sem tud csinálni olyan távolságbol :)

2014. aug. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

orszívó lázmérő textil pelus benne volt a listában


nekem ilyen volt

kicsit felfele kell odanyomni a gyerek orrához

szerettem mert nem bele kellet nyomni mint a másikat

2014. aug. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
61%

köszi a lepontozást a légzésfigyelő miatt :)

nekünk hasznos volt, és ha az ilyen kommentekre hallgattam volna, lehet már nem élne a lányom. ezt is pontozzátok le nyugodtan.

nem volt koraszülött, kis súlyú és beteg sem.

2014. aug. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!