Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan anyuka akinek a...

Van itt olyan anyuka akinek a gyermeke olyan szorulásos volt hogy csak kúppal tudott kakilni? SOS!

Figyelt kérdés
mennyi idős volt a pici?nekem 2 éves múlt a fiam de már mindent kipróbáltunk és semmi sem segít!az utolsó két kaki csak kúppal sikerült!mit tehetnénk?már a laevolacot is kipróbáltuk!gyermekorvos és védőnő azt mondja hogy majd kinővi de addig is mit csináljak??már megőrülök!!tudnátok segíteni?
2014. aug. 5. 16:34
 1/7 A kérdező kommentje:
esetleg valami probiotikumos kúra segítene?
2014. aug. 5. 16:35
 2/7 anonim ***** válasza:
Búzakorpát próbáltad már? Joghurtba beletéve lehet nekik adni. Hátha az segít.
2014. aug. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem táplálkozik megfelelően és nem fogyaszt elég folyadékot.
2014. aug. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De elég folyadékot iszik.vizet.változatosan étkezik,mindent megeszik.csokit nagyon minimálisat kap!
2014. aug. 5. 19:49
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia!! Megnyugtatni nem tudlak sajnos,csak annyit mondani,hogy mindkét gyerekem átesett ezen az időszakon. Ahogy visszaemlékszem,akkor kezdődtek a bajok,mikor a pelusról szokott át a WC,bilire. Legalább a nagy dolog terén. Völt,hogy egy hétig nem kakiltak inkább,mert már olyan rossz emlék volt bennük. Pedig hidd el nem lett erőltetve,engedtem,hogy pelusba csinálják. Kemény időszak volt tudom,és semmi nem használt,csak az idő. Akinem nem volt ilyen probléma,az nem is tudja milyen. Ja és igen. Sokat mozgott mindegyik,sokat ivott,gyümölcsöt ettek,de nem volt eredmény. Kitartás!!!!
2014. aug. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nálznk ez az óta van amióta abbahagyta a szopizàst.1 éve!ugyhogy nem a pelusról leszoktatás végett van.még azt mondjàk hogy neki ilyen a kis bélrendszere.
2014. aug. 6. 02:37
 7/7 anonim ***** válasza:
3. vagyok, attól még, hogy szerinted változatosan eszik és eleget iszik, egyszer se biztos, hogy úgy is van, de persze le lehet pontozni, mindenki azt csinál a saját gyerekével amit akar, de nincs olyan, hogy valaki csak kúppal tudjon kakilni, legalábbis egészséges ember esetében. Szóval én elmennék gasztroenterológushoz, ott elmondják min kellene változtatni.
2014. aug. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!