Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy csináljam a hozzátaplalas...

Hogy csináljam a hozzátaplalast úgy, hogy jó legyen?

Figyelt kérdés
Már elmúlt 7 hónapos a babám, kb 1,5 hónapja kezdtem a kóstoltatás. Azóta se jutottam előrébb. Mennyiséget nem akar enni semmilyen szilárd ételből. Cumisüvegből nem tud még inni se... mit csináljak? Meddig maradhat ez az állapot? Kérlek adjatok tanácsot!
2014. aug. 5. 21:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Kitartást! Én lányommal kb. 2 hónap volt mire megevett kb. 150 gramm gyümölcsöt. Az elején, ha nem fogadta el, vagy sírt, akkor 2-3 nap szünetet tartottam, és újra próbálkoztam. Aztán jobb lett. Mindig egy kicsivel többet. Házit adsz neki, vagy üvegeset? Tényleg türelem, ennél nem tudok jobbat tanácsolni.
2014. aug. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Elfer ejtettem írni, hogy anyatejes. :) akkor nem gond? Elég neki szinte csak az anyatej?
2014. aug. 5. 21:26
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. Mást úgysem tudsz tenni, mit próbálkozol. :)
2014. aug. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Jaj boccs! Tiszta szita az agyam. Ezt is, azt is. A gyümölcs az friss, a főételt van, hogy én készítem, de bébiétellel is próbálkozom. Pár kanálig eszi és kész. Mindegy mivel kínálom.
2014. aug. 5. 22:06
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is inkább a az üveges jön be neki, de sokszor kap hazait. Most üvegesből, ami nagyon bejön neki az a Nestlé bébiétel, egyedül a Müllerben láttam még ilyet. Nekünk ez a márka hozta meg a nagy áttörést, rákapott az ízére, és ezáltal a hazai is jobban megy.
2014. aug. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!