Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért lepődik meg mindenki...

Miért lepődik meg mindenki mikor megmondom a lányom korát?

Figyelt kérdés

Mikor megmondom mennyi idős a lányom mindenki néz bután és csodálkozik. 9,5 hónapos 12 kg és 76 cm. Már önállóan lép pár lépést. Oké hogy kicsit nagyobb az átlagosnál de.miért kell folyamatosan bámulni hogy kicsit ducibb. Mindenki azt mondja kb 1-1,5 évesre gondolt..

Csak már idegesít hogy úgy néznek rá mint egy mutánsra. Pedig nem hurkás szépen eloszlik rajta az a 12 kg. :)


2014. aug. 6. 09:01
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
68%

Azért az, hogy szépen eloszlik, nekem olyan fura, mert az én lányom 12 kg és 94 cm 2 évesen, és ő sem vékony.


Ugyanakkor nem hiszem, hogy emiatt neked magyarázni kell a bizonyítványod. A lányod duci, és?! 9.5 hónapos, bármiben fogadok veled, hogy egy év múlva megnyúlik, és egészen máshogy fog kinézni. Most meg így is édes lehet. :)


Soha nem érdekelt, hogy ki mit gondol a gyerekem kinézetéről. Nálunk mindenki a haját akarja levágni, mert göndör és hosszú, ezért az a tévképzetük van, hogy nyáron kezelhetetlen. Hát én tudom kezelni. Kit érdekel, mit mondanak?

2014. aug. 6. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
59%
Nyilván azert, mert pont dupla ennyi idosen kellene 12 kilónál lennie.
2014. aug. 6. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
40%
Ne foglalkozz azzal ki mit mond, az enyém meg vékony, 6 hónapos, 5900 gramm. Mindenki ezzel jön hogy koraszülött? Olyan kicsi! Hát nem, a kiírt napon született. Nem kell rájuk figyelni, kit érdekel mit gondolnak. Ilyen és kész.
2014. aug. 6. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
77%
A fiam 2 évesen, a lányom 3 évesen volt 12 kg
2014. aug. 6. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
63%
10 hós babám 7600gramm és 72-3 centi. Az a 12kg rengeteg! De majd eloszlik rajta, ha normálisan táplálod! Erre figyelj oda!
2014. aug. 6. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
55%
valószínű azért, mert látszik ez a súly és nem megszokott ilyen idősen ennyi kg. Mióta megszületett a lányunk, az egyik nagymama állandóan azt mondja, milyen jó húsban van. Na ő majdnem két évesen 11 kg. Én például ezért nézem meg az ilyen kisbabákat, és elcsodálkozom, hogy nem komplett az anyós a mondásaival.
2014. aug. 6. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Azért lepődnek meg, mer nagyobbnak nézik. A hossza 1 évesnek, a súlya meg 2 évesnek felel meg.
2014. aug. 6. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Nekem 2évesen 11,5kg és 88cm volt a kisfiam. 1évesen 76cm volt és 8kg. Tehát ugyanolyan hosszú, csak 4kg-mal kevesebb. (2/3-a volt a te kislányodnak)

Nyilván két felnőttön, akik pl 170cm-sek és az egyik 50kg a másik meg 75- ott is feltűnik a különbség.

Azért kérdezik meg hogy mekkora, mert jóval nagyobb az átlagnál- ahogy írták a 12kg egy átlag 2éves gyerek súlya.


Biztos, hogy még hallgathatod ezt egy darabig, de majd le fog lassulni a lányod súlygyarapodása.

2014. aug. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
50%

Nem magas 76centisen szerintem,csak nagyon kövér,már ne haragudj. Hát lányom 22hónapos, 92 centi és úgy max 12,5 kiló...És nem vékony ő sem. 10hósan enyém 78centi volt és 9,5 kiló és nagyon husi...Tehát nem oszlik el szépen rajta az a 12 kiló,csak te látod úgy. Egy rokonom lánya pont ugyanennyi kiló ,csak 78centi és rettentő kövér...

A magassága miatt nézik max idősebbnek,de akkor is duci.Jó,nyilván ez változhat még bőven,de akkor is most ez sok,ha megsértődsz,ha nem...

2014. aug. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
53%

Lányom 9 hós , 8200 gr 71 cm. Pedig ő is jo húsban van.

Próbálj kicsit odafigyelni a táplálkozásra :)

2014. aug. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!