Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj ha a 6,5 hónapos kisfiam...

Baj ha a 6,5 hónapos kisfiam nem kúszik csak mászik?

Figyelt kérdés
Par hete kutyázik és 3-4 napja kutyázasból mászni kezdett. Rendesen teszi egymás mellé a lábait, kezeit, gyorsan halad.
2014. aug. 7. 11:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Az a lényeg, hogy szabályosan, asszimetrikus mozgással másszon - sokat. A kúszás második gyerekemnél szintén kimaradt, illetve kb két hétig - nem is tudom hogy írjam le - kúszott, dobta magát, ugrott, közben kinyomta magát négykézláb, szóval iylen furin-cukin haladt, majd ráérzett a mászásra.
2014. aug. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Olyat csinált eddig, hogy négykézlábra állt, a fenekét előre lendítette és elhasalt. Ezt nem tudom mennyire lehet kúszásnak nevezni :)
2014. aug. 7. 15:29
 3/3 anonim ***** válasza:

Nálunk sem kúszott a nagyobbik, egyből mászni kezdett 7 hónaposan. A kicsi hónapokig kúszott, aztán kezdett mászni.

Szerintem az nem baj, ha a kúszást kihagyja, a mászás a lényeg (mármint, hogy ne maradjon ki az ilyen négykézlábazós mozgásforma, ne rögtön két lábon kezdjen járni).

2014. aug. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!