Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyatejes babámnak hatodik...

Anyatejes babámnak hatodik napja nincs széklete? Volt már így más is?

Figyelt kérdés
10 hetes babámnak hatodik napja nincs széklete. Pisi van bőven, a hasa nem puffadt, nem kemény, étvágy továbbra is nagy, pukizni is szokott. Csak anyatejet kap. Már próbáltam a hőmérőzést, eddig nem jött be. Nem hasfájós
2014. aug. 7. 11:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Volt, hogy napokig nem kakilt. Nálunk nem volt gond belőle, de azért figyeld.
2014. aug. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
Ez már gond. 3-4 napig ok, de 6 az sok. Vidd el orvoshoz!
2014. aug. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nálunk 8 nap volt a rekord. A 8. napon már fájt a pocakja, ezért este elvittük az ügyeletre. A doktornő 10 percig szélcsövezte, mire lett eredmény. Azt mondta, hogy a szélcső jobb, mint a lázmérő, mert nem tud hozzászokni. Azóta, ha egy hétig nincs kaki megszoktuk szélcsövezni. Most 16 hetes és már magától is sikerül. Kb. nekünk is 10 hetesen kezdődött. Szerintem szerez be te is egy szélcsövet és ha nem változik a helyzet akkor használd.
2014. aug. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
eddig minden oké volt, de mondjuk a napi 5-6 kakiról már átállt a napi 2-3 kakira. de most meg ugye a hatodik napja nincs :( gyerekorvossal beszéltem, azt mondta, hogy kamillatea meg hőmérőzés, aztán ha egy hét után sincs hívjam vissza
2014. aug. 7. 11:39
 5/14 anonim ***** válasza:

6 napja nem kakilt és egy hét múlva hívd ha továbbra sincs semmi? végülis az csak 13 nap. Érdekes egy doki. Nekünk a kamilla kétszer segített, aztán már az se. A hőmérőtől semmi. Hidd el a szélcsővel lesz eredmény.


Előző voltam.

2014. aug. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
nem, amikor felhívtam 4 napnál tartottunk és azt mondta, ha egy hét után sincs, hívjam vissza. nem + egy hét, hanem összesen egy hét. szélcsövet gyógyszertárban lehet kapni? hogyan kell használni?
2014. aug. 7. 11:56
 7/14 anonim ***** válasza:
Értem. Gyógyszertárban lehet kapni. 1300 Ft körül van. Egy hajlékony csövecske. Bedugod a fenekébe körülbelül félig és finoman mozgatod. Türelmesnek kell lenni, nálunk általában 7-10 perc mire van eredménye. Addig kell a popsijába hagyni míg beindítod a bélmozgást.
2014. aug. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Hencsi55 válasza:
Nálunk is volt, általában 5-6 napra kakilt,de volt 10 is. Az orvos azt mondta ez nem gond szoptatott babáknál, feldolgozza az összeset, aztán mégis gond lett mivel nem hízott semmit 1hónapig úgyhogy elkezdtük a hozzátáplálást. A hozzátáplálással ez megoldódott, most már naponta van kaki :) Nekünk legjobban a glicerines kúp segített.
2014. aug. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Simán adtál neki kamillateát vagy cukorral?
2014. aug. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
én tettem bele nagyon pici cukrot. a glicerines kúpot vény nélkül lehet kapni?
2014. aug. 7. 12:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!