Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha most töltötte a 3. hónapot...

Ha most töltötte a 3. hónapot és még tejet és tápszert kap, akkor még a 0 hós üveget vegyem váltásnak? Minek kell a lyukméretet változtatni nem is értem.

Figyelt kérdés

állítólag 1-2 hónap múlva illene cserélni a cumirészét

de akkor már másik üveget is veszek, nem csak cumirészt


még ezt használom:

[link]


lehet 250 ml-es jobb lenne lassan

csak ahogy elnézem 4.hónaptól vannak üvegek a nullások után, de azok nagyobb lyukméretűek, ha jól olvastam a terméken.illetve cseppecskék jelzik, mint a tisztasái betéteken..

és pedig 4 hónaposan még nem főzelékeztetetm, meg üdítőztetem, hogy nagyobb lyuk kelljen..


én nem értem hogy van ez


2014. aug. 7. 11:52
 1/5 anonim ***** válasza:

A nagyobb lyuknál gyorsabban csepeg a folyadék belőle ha szívja. A pici babának azért nem jó, m több folyadék kerül a szájába ugyanakkora szívásnál és lehet félre megy neki.

A nagyobb babának meg már jobb, ha nagyobb a lyuk, könnyebb szívni is, gyorsabban megy, nagyobb kortyokban tudja inni az italt belőle.

Nekünk már a nem lyukas, hanem az X-es van, na abból pikk-pakk megissza a tejet, kakaót, a sűrűbb tejitalt.


Szóval igazából azért is kell váltani, m nagyobb a baba, nagyobb kortyban tud inni, könnyebb neki úgy.

A legnagyobbat meg ráérsz megvenni ha szükség lesz rá.

2014. aug. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

köszi

akkor még a nullásat veszem

mert még manapság is félrenyel

2014. aug. 7. 12:22
 3/5 A kérdező kommentje:

*szopizásnál


a nullás üvegnél nem

2014. aug. 7. 12:25
 4/5 anonim ***** válasza:
Ugyanilyen uveget hasznalunk.3honapisan valtottam kettes meretu cumira.most vettem nagyobb uvegeket(5honapos) de 2es cumit raktam bele.
2014. aug. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
akkor csak cumit veszek és majd én is 5 hótól váltok nagyobb üvegre, mert szerintem elég lesz a 160-as még egy darabig, tekintve, hogy 90-110-eken él még
2014. aug. 7. 12:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!