Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Majdnem 1 év körüli baba jól...

Majdnem 1 év körüli baba jól lakik 220 gramm körüli szilárd ételtől? (főzelék, húsos rizottó, tejbegríz stb?

Figyelt kérdés
A hozzátáplálása óta nem igazán jelzi úgy különösebben h na most elég nem kérek többet..szépen nyitja a száját, eszik és mindig megeszi ami a tányéron van..azt sem jelzi ha éhes.. mindennap ugyanabban az időpontban vannak az etetések. Kb. 220-230 grammot eszik meg 1 étkezés alatt, 210 ml tápszert (reggel-est) abból mondjuk nem mindig eszi meg az egészet..van h hagy 20-30 ml-et.. amúgy nagyon jó kedvű egésznap? Szerintetek elég neki ennyi étel?

2014. aug. 7. 12:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha nem lenne elég,biztosan jelezné.Enyém jóval többet evett akkor,de most hogy már 22hós,kevesebbet eszik.

Nálunk 250-350 gramm között voltak az étkezések,tápszert nem evett,tejpépbe kapta annak a porát és úgy sűrűn 250-350gramm között evett.Most szerintem nem eszik meg 200grammnál többet ,csak nagyon kevés ételből.

2014. aug. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
mit adtam volna ha az en lanyom valaha megevett volna 200g-ot, o max 150-et evett, es teljesen egeszseges, egyaltalan nem kisebb a korosztalyanal. Ha ehes lenne jelezne
2014. aug. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kisfiam is ennyit evett 1 éves kora körül és szerintem elég volt neki. Most 16 hónapos és kb 200-250gramm körül eszik ebédre főtt ételt, néha kap egy kis desszertet de azt már nyögve nyelősen eszi, ebből is gondolom hogy a 200körüli gramm elég neki.
2014. aug. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a lányom sosem evett meg ennyi ételt egyszerre. Örülök, ha olyan 120 grammot megeszik. Ha nem elég majd jelzi!
2014. aug. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!