Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves kislánynak mi a legjobb...

1 éves kislánynak mi a legjobb szülinapi ajándék? Amit ilyen korban a legjobban szeretnek, leköti őket?

Figyelt kérdés
2014. aug. 7. 13:29
 1/6 anonim ***** válasza:

Nehéz így megmondani, a gyereket is ismerni kellene. Mindenesetre az én 1 évesem ezt szereti a legjobban az 1 éves szülinapi ajándékai közül.


[link]

2014. aug. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Az én kislányom egy játék babakocsit kapott babával együtt.

Azóta is ez a kedvence. Ő már járt akkor.

2014. aug. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
nálunk egy műanyag bevásárlókocsi volt az ász, az azóta eltelt 1 évben is ez maradt a kedvenc
2014. aug. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2014. aug. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm nagyon jó válaszok :D.Arra gondoltam,hogy most kezd járni a picur ,egy ilyen stílusó játék ?


Húzd a zsinórt és az imádnivaló kiskacsák elkezdenek kacsázva járni és hápogni! Elviheted őket sétálni és miközben mennek szépen sorban,közben egy háp-háp dalt énekelnek ?

2014. aug. 7. 15:10
 6/6 anonim ***** válasza:
Mindkét gyerekem házi készítésű "könyvet" kapott: egy klasszikus 10*15-ös fotóalbum (az a 36 férőhelyes), és teleraktam a családunk meg az állataink fotóival. Azaz csupa olyannal, amit ismer, ami körülveszi. Rongyosra olvasták, már nagyjából széthullottak a könyvecskék, de a mai napig előveszik a gyerekek - pedig a nagy már elmúlt 4, a kicsi lassan 2,5 éves lesz.
2014. aug. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!