Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szülés utánra milyen betétet...

Szülés utánra milyen betétet vegyek?

Figyelt kérdés
Eddig vettem 10db tena mini extrát, milyet vegyek még szerintetek? tena normál vagy libresse éjszakait?
2014. aug. 7. 21:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nagy Tenát vegyél. Mini extra lehet, hogy kevés lesz.
2014. aug. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

A tenának van egy maxi extra betétje, a mini extrát nem ismerem. Amit én írok annak vannak szárnyai amivel jobban lehet rögzíteni, extra hosszú és vastag. Nekem az volt jó szülés után, egy csomag elég volt, utána pedig az Alwaysnak a fekete-lila csomagos éjszakaiját használtam. Az is jó volt.

Szobatársam sima Alwayst hozott szülés utánra és állandóan tiszta vér volt. Ne spórolj a Tena betéten.

2014. aug. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
A szülés utáni első 2 napban direkt erre a célra való "gumibugyit" használtam, patikában, drogériában lehet kapni. Praktikus, mert tuti nem csúszik félre, mint a betétek. Aztán pedig egyre kisebb méretű Tena-kat. Nekem más eü-i betétek ekkor nem váltak, mert mintha más jellegű lett volna a vér.
2014. aug. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Az elsőnél tena lady extrát vittem, és kellett is mert hátra folyt, és oldalt is elég széles volt hogy ne folyjon ki, ráadásul az autóban ülve sem csorgott hátra semmi.

8 hétig véreztem elég erősen, mert nem akart a méhem összehúzódni, így kaptam cseppeket is. Szinte végig tenát használtam, csak a végén már normált.

Most facelle inkontinencia betéttel 12db és tena extrával 10db készülök.

Nálunk a kórházban van patika, így bármikor tudok venni kisebbet. Nálatok nincs?

2014. aug. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Először Tenát használtam, de nem voltam megelégedve vele. Végül Chicco gyermekágyas betétet vettem és az nagyon jó volt. A Tena nekem kényelmetlen volt.
2014. aug. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
3 hete szultem csaszarral. eddig elfogyott 20 db Tena inkontinencia (legnagyobb); 20 db always ejszakai, 20 db Tena mini. es meg verzek:)
2014. aug. 8. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekem elfogyott ket csomag normal tena lady(jo az egyik csomag mar itthon) es ami nagyon jo talalmany az a tena rogzito nadrag.en igy csinaltam h betet,bugyi(vettem jo nagy tepsi mamabugyit amit n sajnalok kidobni(mai napig ezekben alszom;-)) es erre ra a rogzitonadrag.ez olyan mint egy feszulos boxer.olyan jol megtartotta a betetet...
2014. aug. 8. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ja es allwayst azt kb.3 het utan tudtam hasznalni.addig kb.ket percig tartott.
2014. aug. 8. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Chicco gyerekágyas betét egy álom. Hatalmas és puha a felülete, sokkal jobb, mint a Tena. 3-4 napig azt használtam, utána Tena Extra (kék) és csak aztán az éjszakai betét. Ezen nem kellene spórolni, inkább több legyen.
2014. aug. 8. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Chicco gyermekágyas betétet hol lehet venni?
2014. aug. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!