Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti mikor mentetek el elsönek...

Ti mikor mentetek el elsönek egy napra kirándulni gyerkőc nélkül? Olyan lelkiismeretfurdalásom van.

Figyelt kérdés

Holnap mennénk a párommal és 2 baráttal kirándulni. Délelött indulnánk és kora este érkeznénk. Addig a kislányomra anyukám vigyázna. Most 10 hónapos.

Olyan rosszul érzem magam h lepasszolom. Jól érzi ott magát de mégis rossz hogy nem lát "1 napig" . Hiányozni fogok neki szerintetek? Mellettem szokott elaludni azt érezni fogja hogy nem én altatom.

Mennyi idős volt a gyerkőc mikor nélküle mentetek el?


2014. aug. 9. 21:51
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
3 hetes volt a babám.
2014. aug. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
38%

Ideje leszoktatnod arról, hogy melletted aludjon el. Aludjon a kiságyában. De semmi baj nem lesz vele, ha mamával lesz egy napot. Nem fogsz neki hiányozni, de ez nem is baj. Nem kell magadhoz szoktatni a gyereket.

Mi 3 hónaposan hagytuk a mamára.

2014. aug. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
39%

Ezzel csak az a baj hogy te sem fogod magadat elengedni es jol erezni mert folyton azon agyalsz hogy vajon ő jol van-e mit csinál! :(

Az én babám 7hós, nagyon cicifüggő, ugyhogy még esélyem sincs "elszabadulni". De még nem is hianyzik hogy elmehessek.

Szerintem próbálj meg kikapcsolni, gondolom anyuddal sűrűn szokott lenni amugy is!? Jó kezekben lesz! Érezd jol magad, kapcsolj ki kicsit!

Meghát ott a telefon, internet meg minden. Bármi van, azonnal megtudod, semmi gond nem lesz!!!

2014. aug. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%
Valamikor el kell kezdeni! 10 honap után Te is megerdemled es a gyerek sem lesz lelki sérült, ha ilyen eloadodik. Megerdemled, hogy kikapcsolódj.
2014. aug. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. 2-es én szeretem hogy melettem alszik el. De ha elaludt beteszem a kiságyba. 3-as igen sokat van vele kb heti 2-3 alkalommal de úgy hogy én is ott vagyok.

Voltam már el nélküle de akkor kb fél napot akkor is azon járt az eszem mit xsinálhat jól van e.

Olyan fura lessz nélküle lenni.

2014. aug. 9. 22:23
 6/8 anonim ***** válasza:
87%
Ha azt vesszük, hogy unokaöcsém pl 6 hónaposan már bölcsibe járt (ami nyugaton egyre gyakoribb), akkor nem kell aggódnod, ha anyukáddal marad a pici. Én a másik oldal vagyok, a fiam 19 hónapos, és csak úgy voltunk külön 1-1 napot, hogy az apjával volt anyósoméknál. Így eszébe se jutottam, imádta.
2014. aug. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
68%
Én2 hónaposan otthagytam a mamánál a gyereket egy teljes napra.
2014. aug. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
76%
Bárcsak én is valakire ott tudnám hagyni.Illetve lenne kire,csak 150km-re laknak,így a kicsi nem is ismeri őket,csak hozzánk ragaszkodik.Egyébként lányom 3hós volt mikor apósom vigyázott rá egy teljes napot,mert vizsgáznom kellett.Ő most is vigyázna rá,de sajnos meghalt mikor 6hós volt a lányunk,így senki nem maradt a környéken.
2014. aug. 10. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!