Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2-3 hónapos babátoknak van...

2-3 hónapos babátoknak van már napirendje? Csak az én kisfiam ilyen nyafis?

Figyelt kérdés

2és fél hónapos a kisfiam és hát napközben valami borzalmas tud lenni. Ha fent van, és általában fent van, csak nyafog, két perc vigyor után jön két óra nyafi. Tápszeres(150et eszik 3 óránként), nem hasfájós, adok neki vizet hátha szomjas, játszunk és mégis.

Ami biztos hogy este 8kor fürdés, evés és kb 9re elalszik, éjfél-1 között és hajnal 4-5 között eszik. 6 körül kel.

Nagylányt elvisszük oviba egyúttal sétálunk is egyet.

De utána minden napunk más. Most két napja kb 12-14 között alszik.

De délelőtt és délután mindig csak elszundít egy kicsit.


2014. aug. 10. 13:46
 1/5 A kérdező kommentje:

Lányom pont az ellentéte volt.

És napközben egyáltalán nem akar az ágyában aludni.

Most is a pihenőszékben alszik vagy a bölcsőhintában szokott még aludni napközben.

2014. aug. 10. 13:49
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia! Lányom 2 hónapos, nálunk a következő a helyzet:

reggel hatkor kel innentől 3 óránként eszik. Evések után fent van kb 1-1,5 órát, majd alvás. este 6kor eszik, majd fél8kor fürdik és itt kapja is a vacsit (itt csak 2 óra van az evések között), ekkor megy el aludni. Este 11kor ismét felkel enni, majd alszik reggel hatig. Nem altatom, szépen megtanulta, hogy elaludjon magától. A napközbeni alvását nálunk is Ő szabályozza, de eléggé nyugis baba, mindent lehet mellette csinálni...

2014. aug. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De jó neked, lányom is ilyen volt. De most pl kaját kell rendeljek mert főzni sem tudok, mivel nem tudom mikor és mennyit alszik. Segítség pedig 300 kmre van.
2014. aug. 10. 19:21
 4/5 anonim ***** válasza:

enyém nem sokára 3 hónapos én is észrevettem kb 5 perces "játék" (megmosolygott pár kabalát és próbált feléjük kúszni)után sír, amikor felvettem olyan nyafogás volt csak, ebből tudom, hogy fáradt, ringatással, kb 10 perc és alszik.

ha tele a hasa.

2014. aug. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem próbálj meg te neki kialakítani egy napirendet.Ebben a korban még nem nehéz.Mikor reggel kell akkor evés utána kis játék alvás.Utána kezdjétek előröl.A lényeg hogy mindig ua. legyen a sorrend.Ha nem álmos akkor is tedd le a megszokott időben.ELőbb utóbb megszokja.Vannak babák akiket irányítani kell.:))
2014. aug. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!