Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használt valaki ilyet? Tapaszt...

Használt valaki ilyet? Tapasztalat? Ez bébiőr és légzésfigyelő egyben?

Figyelt kérdés
[link]

2014. aug. 10. 17:50
 1/6 anonim ***** válasza:
A BabySense sokkal jobb.
2014. aug. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Igen 2in1 :) nekünk ilyen van nagyon bevált imàdom . 9 hós mar a kislànyom mar csak a baby őr részét használjuk.

János es nekünk az újabb modell van, de gondolom ugyanazt tudja :)

2014. aug. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
*ja
2014. aug. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az, mintkettő. Nekünk is hasonló Angelcare van, tökéletesen működik évek óta.
2014. aug. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, mindkét funkciót tudod használni. Nekünk 5 hónapja van, eddig tökéletes. Csak akkor csipog be, ha elfelejtem kikapcsolni, mikor kiveszem a kislányomat a kiságyból :-)
2014. aug. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Találtunk alig használtat, épp felkerült egy oldalra nagyon jó áron (kb feleáron mint az új), de mire utána néztem, hogy mit is tud meg mi is ez, addigra már el is adták :( Én nem Mo-n élek, itt nem lehet ilyet kapni (meg alapjáraton ilyesmit errefelé nem árulnak, gondolom ezért is csaptak le rá ilyen gyorsan), úgyhogy azért kéne 100 km-t utazni MO-ra hogy megvegyem újan dupla ilyen áron...
2014. aug. 10. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!