Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti kit választanátok?

Ti kit választanátok?

Figyelt kérdés
Soha nem hittem h ilyen helyzetben leszek.A férjem sok veszekedés után elment innen ahol én és az anyám is lakunk.A férjem meg összeszedte a cuccait elment az apjához,én anyámmal és vele is összevesztem.a férjem ma eljött és mondta h válasszak vagy vele megyek v maradok anyámmal.van 1 1éves kicsi és egy pocaklakó 18 hetes...félek a kicsit kiszakitani innen,de azt se akarom h az apja ne leygen...mit csináljak?
2014. aug. 11. 10:55
1 2 3 4 5 6 7
 1/65 anonim ***** válasza:
100%
Min veszekedtetek,ez a kérdés elsősorban.Ha anyád miatt,akkor mennék vele.Ha egymás között volt gond,akkor kérdés miféle gond.Így kicsit ez kevés info ahhoz hogy más döntsön helyetted.Elsősorban az apa a családja az 1 évesnek és a pocaklakónak meg te,nem a nagymama.
2014. aug. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/65 anonim ***** válasza:
100%

A családot, a férjemet és a gyerekeket választanám.

De tisztáznék és új alapokra fektetnék mindent.

2014. aug. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/65 anonim ***** válasza:
Tisztázzatok mindent, a szülőkkel is, és ha lehet, maradj a férjeddel!
2014. aug. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/65 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan a férjemmel mennék. De azért előtte ki is békülnék anyámmal. De mindenképp külön mennék úgy, hogy 3-an legyünk ( Férjem, gyermekem és én..) Jobb lenne így.
2014. aug. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/65 anonim ***** válasza:
100%
A leírtak alapján nekem az jön le, hogy a férjed szeretne már tényleg a férjed lennei, és szeretné, ha ti ketten és a gyerekeitek lennétek egy család. Elhiszem, hogy ijesztő 1 pici vel és egy másikkal a hasadban, de meg fogod tudni csinálni. A házasság már eleve arról szól, hogy az ember leválika szüleiről és a társával alapít új, közös családot. Ettől még a kapcsolat maradhat jó az anyukáddal, ugyanúgy kikérheted a véleményét, felhívhatod, ha kell. És nem leszel egyedül sem, mert ott lesza férjed. Ha ő egyébként támgat a gyereknevelésben és a mindennapi döntéshozatalban, akkor én egyértelmű, hogy hozzá költöznék el. Már van egy gyereked, és lesz nemsoká még egy. Ha felnőnek nem szeretnéd, hogy önállóan boldoguljanak? Ahhoz viszont látniuk kell előtte egy példát.
2014. aug. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/65 anonim ***** válasza:
100%
mostmár a férjed és a gyerekeid az új családod,ideje elszakadni anyukádéktól,persze nem azt mondom égesd fel magad mögött az utat,de tessék elköltözni!Anyuddal meg beszéljétek meg a gondokat mert hidd el jól fog még jönni a segítsége!
2014. aug. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/65 A kérdező kommentje:
huuhh köszönöm h nem aláztatOk le..most nagyon rossz a helyzet...nagyon mocskos dolgokat vágtunk egymáshoz.én sem vagyok egy szent,az igaz...nos hát anya szerint a férjem lusta ingyenélő,pedig van munkája.szerintem eléggé belefolyt a gyereknevelésbe,engem is sokszor leintett h ez meg az nem jó.volt olyan h kikapta a babát a kezemből h nem tudom megnyugtatni.
2014. aug. 11. 13:22
 8/65 anonim ***** válasza:
100%

3. vagyok.

Menjetek külön mindenképpen, ez nagyon nem jó így! Felnőtt emberek vagytok, lassan 2 gyerekkel. Nem egészséges így együtt élni...

2014. aug. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/65 A kérdező kommentje:
sajnos én meg igénybevettem h sokat segit,nem hanyagoltam el a kicsit soha de jópárszor ráhagytam a picit pl.momdta h pihenjek én meg megtettem..no ez az én hibám...a férjemmel eleinte jol kijöttek aztán nagyon rosszul.a férjem végül külön szobában volt már alig jött be a gyermekhez,mert annyi vita volt már...a helyzet szörnyű most szóba sem állnak egymással...anyám megütötte a férjemet egy vita során...
2014. aug. 11. 13:26
 10/65 A kérdező kommentje:

Azt mondod?pedig én annyira hittem h müködik majd...most mind2 engem is bántanak

Férjem álléspontja:én anyafüggö vagyok,hiába beszélanya sokszor rondán velem,és ha vele maradok öt ne akarjam többet

Anya:A férjem csak ürügyet keres,valójában válni akar,mert csorgatja a nyálát a 16 évesek után

2014. aug. 11. 13:29
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!