Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Te mikor adtad először más...

Te mikor adtad először más kezébe a babádat?

Figyelt kérdés

Barátnőm szült nem régen, minket kértek keresztszülőnek, de a baba a kezembe még nem volt. Nem tudom, milyen idős kortól szabad megfogni, vagy lehet kérni, hogy hadd babusgassam kicsit.

Nem hasfájós, nincs semmi baja, nem volt korababa sem.


Apuka, nagyszülők természetesen pesztrálhatják, azzal nincs gond


2014. aug. 11. 13:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
kb 3 hetesen
2014. aug. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
24%
*óvintézkedésekkel. vendégeknek fertőtlenítőben kézmosás, vállukra pelenka
2014. aug. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
5 napos volt
2014. aug. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A legjobb barátnőm és anyukám ahogy ki jöttünk a kórházból, a többi rokon kb 3 hetesen fogta már őket. Apuka 1percesen ;-)
2014. aug. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

1 hetesen, mikor jöttek látogatóba.

Ha elmész látogatóba, s kéred had fogd meg, oda adja szerintem, csak szólnod kell, had fogjam már meg!

Sokan nem merik fogni, ezért se nyomják a kezedbe.

2014. aug. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mar a korhazban.
2014. aug. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
2 naposan, mikor megjöttünk a kórházból.
2014. aug. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

egyszer már céloztam rá, hogy majd legközelebb ha megyünk jól megdajkálom, gondoltam majd magától a "kezembe nyomja", de nem így lett. Nekem valamiért olyan kellemetlen mondani :/


De majd akkor legközelebb mondom. Amúgy más sem nagyon dajkálja, csak apa anya, meg a csajszi anyja néha.

2014. aug. 11. 13:44
 9/12 anonim ***** válasza:
Csak lazán kérdezz rá:"Megfoghatom?" Én nem utasítottam el senkit.
2014. aug. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
69%
Hát én abszolúte nagyon szabadszellemű voltam (ha valaki a szemem előtt mosott kezet az ÉN szappanommal :D - orvos a férjem, vittünk haza ilyen fertőtlenítős szappant) - nálunk bárki megfoghatta. Akit beengedek a lakásomba, abban megbízok, és azt szeretem. Ha kérték, adtam, persze ha épp nem pityergett, vagy nem aludt, tehát ha csak simán nézelődött. Ugyanakkor soha nem kérdeztem meg senkit, hogy akarja-e megfogni, azt olyan kisállatsimogatós momentumnak éreztem mindig.
2014. aug. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!