Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek melyik volt a nehezebb...

Kinek melyik volt a nehezebb időszak a kettő közül?

Figyelt kérdés

1. Az éppen elindult és felfedezőútját élő gyermek, aki mellett árgus szemekkel kell vigyázni, aki mellett lopva lehet a háztartást elvégezni, aki alig marad el szórakoztatásod nélkül, aki mellett kevés a szabadidőt/hobbira szánt időd...


2. Amikor ismét munkába állsz és mellette végzed a háztartást, gyereknevelést, stb., de már nagyobb a gyerek (pl. óvodás)


2014. aug. 11. 13:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem három gyerekem van.

Azt gondolom, hogy minden korszaknak meg van a maga nehézsége, de talán az egy-másfél éves kortól kettő-2,5-ig tartó időszak a legnehezebb, mert a gyereknek már meg van a maga elképzelése, viszont beszélni még nem tud annyira jól, így sok a "bizonytalanul érthető helyzet", ami mindenkinek nehéz. Ugyanakkor ebben az időszakban a legelragadóbbak is, ahogy nyílik az értelmük, az fantasztikus.

Én egy kicsit be vagyok tojva, mert most megy iskolába a nagy, bölcsibe a kicsi én meg április óta dolgozom. (Most épp nem, mert szünetelek)

Próbálom a nagyokat bevonni a háztartásba, ez nem megy annyira könnyen, szóval én ezzel küzdök most.

2014. aug. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nekem egyértelműen a 2.-es volt a nehezebb!

Folyamatosan azt éreztem nemtudok egyensúlyt tartani a munkám és a családom között!

Legyél jó munkaerő(nagy felelősségű mukakör Bankba ahol millók mentek keresztül naponta a kezemen)

Legyél jó anya(nagyon megviselte a 2 éves fiamat hogy visszamentem dolgozni ő meg bölcsibe)

Legyél jó háziasszony(ha lehet legyen mindíg meleg kaja az asztalon,tiszta legyen a lakás,süssél sütit,legyen tiszta ruha stb)

És nem mellesleg legyél jó feleség.....de lehet csak én viseltem rosszul mert terhes voltam a kistesóval!

de lehet nekem

2014. aug. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

neme is a 2,5 éveskora körüli dackorszak volt talán a legnehezebb.

most dolgozom, teljesen más gondok vannak, de ez is nagyon nehéz :) kis gyerek kis gond... nem is hinné az ember, de ahogy nőnek, valóban egyre durvább dolgaik vannak. az anyagiakról meg ne is beszéljünk ;)

2014. aug. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A dackorszak a legnehezebb eddig. Sajnos még bőven benne vagyunk.

Egyik variáció sem volt nálunk a felsoroltak közül, az 1-es azért nem, mert jól elvan magában is és a lakás a lehető leggyerekbiztosabbra van elpakolva, a 2-es meg még nem, mert nincs sajnos munkahelyem.

2014. aug. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!