Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, a ti gyerekeitek is...

Anyukák, a ti gyerekeitek is kismalacként mennek haza a játszótérről? Otthon megfürdetitek őket? Elsősorban kisebb gyerekekre gondolok,1-3 éves korosztály.

Figyelt kérdés
2014. aug. 11. 14:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
67%
Igen. Egy tisztességes homokozás/sarazás után olyan a gyerek, mint egy jól táplált kismalac. Benn viszont otthon padlószőnyeg van, meg világos falak, világos plüssállatok. Ha hosszú ruha van rajta, akkor az abból kilátszó részeit megmossuk otthon, és annyi, de ha egy szál pelenka+ kisnadrág kombóban hempergett, akkor zuhany. 2 éves eleven kisfiú mamája
2014. aug. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Jégtánc ***** válasza:
100%
Igen.Általában ha hazaérünk,egyből fürdőkád.Ott levetkőztetem,és lezuhanyozom. 2,5 éves a lányom.
2014. aug. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
68%

nem akarok kötekedni-de miért baj az??én azt szoktam mondani,minél koszosabb,annál jobbat játszott.

a nagy nálunk már rugalmasabb,nem kell mindent uyanabban a sorrendben-igy azonnal megy a zuhany alá,aztán jön a többi dolog

2014. aug. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem,a lányomat annyira zavarja a kosz,hogy rögtön leszedeti velem még a játszótéren a kezéről/lábáról,ruhájáról
2014. aug. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Bár már 4 éves a kisfiam, ugyanígy volr 1-2 évvel ezelőtt is.


teljesen természetes, hogy homokos-saras-izzadt-poros- ez ezzel jár.

Amint hazaérünk, irány fürödni, hajat mosni.

Sőt: nálunk a bejárati ajtónál le szoktuk venni a szandált ilyenkor, kirázzuk belőle a homokot, a felhajtós szárú kisnadrágot már a játszótéren leengedjük, az ajtóban kibújik belőle (és öntöm ki a homokot a zsebeiből, ráncaiból:)

A fürdőkádba is potyig a homok fürdéskor- nem is tudom, hogy hogyan lehetne másképp, mint tetőtől talpig fürdés, szükség esetén körömkefe-hajkefe, körömvágás is természetesen.

2014. aug. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan lehetnek a fiaim koszosak, kismalacosak.. Ha haza érünk akkor zuhany és úgy mehetnek be a szobákba játszani.
2014. aug. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Még a közel 7 évesem is megy a zuhany alá.

Épp ma közölte, hogy "úgy megizzadtam, szeretnék zuhanyozni". :)

És igen, a kisebbek is mind, ha nem akarnak, akkor csak kéz és lábmosás van, de az kötelező.

A homok meg valahogy így is "bemászik" a lakásba. De ilyen a nyár...

2014. aug. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Mindig 7 körül megyünk homokozni, itt van a társasházunk udvarán, ezért baromira mindegy, hogy hogyan néz ki a kiscsaj közben. :) Ha felérünk MINDIG zuhanyzik.
2014. aug. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
65%
Ú nekem az baromi fura, aki ilyen sarazás, malacozás után csak a "kilógó" részeket mossa meg. Nekem alap, hogy teljes fürdés.
2014. aug. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerencsére a homokozó nem nagyon érdekli, így viszonylag tisztán jön haza.
2014. aug. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!