Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tudom, nem túl gusztusos...

Tudom, nem túl gusztusos kérdés. De az orrba beszáradt baba fikával mit kezdhetek?

Figyelt kérdés
kipiszkálni nem tudom, mert csak visszatolódik, tengervizes orrspray-vel fújom be, hátha azzal feloldódik és kiszedhető, de valahogy azzal csak eltűnik, visszamegy, és másnapra újra ott van :(
2014. aug. 11. 20:21
 1/10 anonim ***** válasza:

Semmit nem kell tenni. H szoptatod, akkor pici beszáradt anyatej, ami visszacsorog, kilökődik magától.

Ha beteg, az más.

2014. aug. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

akármilyen csúnyán hangzik is meg gondolhat rólam mindenki bármit, de én amikor látom h tele van az orra kiszoktam szendi, kis textil pelussal vagy épp a kisujjammal! Sokszor van h az egész kis orrlyukát befedi és nehezen kap levegőt, meg szörcsög...


amúgy megpróbálnám orrszívóval a helyedbe ha annyira beleszárad! én úgy hallottam h nem tudnak még a szájukon levegőt venni így mindig figyelem h tiszta legyen neki!

2014. aug. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Kiszoktam szívni porszívóval. Előtte befújom a tengervizes orrspay-t.
2014. aug. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Próbáld meg azzal az orrporszívóval.
2014. aug. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én megnedvesített fülpiszkálóval szedegettem ki neki amíg pici volt, de az orrszívás is egy megoldás.
2014. aug. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Meleg vizes fültisztító használt.
2014. aug. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én is mindig kiszedem neki- nyilván nem tudja magának, akár gusztustalan-akár nem.

Ha kisujjal nem megy, akkor fülpiszkálóval- bekrémezem vagy vizezem előtte, de legutóbb mikor sehogyan sem bírtam- de láttam hogy mint egy nagy dugó eltömíti a kicsi orrlyukát- akkor egy csipesszel nyultam be az orrlukába és egy pillanat alatt már kint is volt.

2014. aug. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem van kézi orrszívó

m, és azzal szoktam a babám orrát takarítani. Van porszívósom is meg tengervizes orrspray is itthon, de hál istennek a kézi elég szokott lenni.

2014. aug. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Lehet nem túl gusztusos a kérdés,ám-szerintem-semmi gusztustalan nincs benne.Én mindig kiszedtem/kiszedem.Nekem nem tolódik vissza.3 gyerekes
2014. aug. 12. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
mindenkeppen eloszor be kell nedvesiteni, jobbak a sos cseppek, mert nedvesitenek, a sprayek inkabb hatratoljak. Ha cseppentek, alltalaban ki lehet szedni fultisztito palcikaval, amit szinten sos vizes cseppel benedvesitek. Ha nem jon ki, kiszivatom neki. Ha szorcsog a lanyom el se alszik, kenytelen vagyok kiszedni.
2014. aug. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!