Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Gamma nevet kisfiúnak vagy...

A Gamma nevet kisfiúnak vagy kislánynak adjam?

Figyelt kérdés

2014. aug. 13. 20:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
80%
Egyiknek se. Szuper név, amiről még azt sem lehet tudni, hogy lány vagy fiú.név. Ha mégis emellett döntesz, akkor második keresztnévnek válaszd azt, hogy Sugár, így tökéletes lesz.
2014. aug. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
60%
Nem anyakönyvezhető név Magyarországon.
2014. aug. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
első-ment a zöld kéz a humorodért, de komolyan gondoltam, sajnos szerintem sem anyakönyvezhető.
2014. aug. 13. 21:08
 4/16 anonim ***** válasza:
77%
Aranyos vagy, hogy zöld kezet adtál és értékeled a humort, de kérlek, nagyon gondold át, hogy tényleg szeretnéd-e ezt a nevet. Annyi szép és különleges név van, ami anyakönyveztethető. Gondolj arra, hogy a gyermekednek ezzel a névvel kell leélnie az életét. Rengeteg félreértéshez vezethet egy különc név. Látod, már itt is viccelődünk vele, akkor képzeld el az életben mennyi ilyen helyzetbe fog kerülni. Nézd át az adható neveket, hátha találsz közöttük olyat, ami tetszik. A gyerekvállalás sok lemondással jár. Szerintem az első lemondás legyen az, hogy a gyermeked érdekében lemondasz arról a vágyadról, hogy ezt a különleges nevet add neki.
2014. aug. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
67%
Kérdező, te szívesen élnél egy ilyen ostoba névvel?
2014. aug. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
igazatok van, csak elkapott a hév :D
2014. aug. 13. 21:28
 7/16 anonim ***** válasza:
34%
16 éves vagy és kísérletezel a nevekkel?
2014. aug. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
honnan szeded ezt 24 éves vagyok
2014. aug. 13. 23:04
 9/16 anonim ***** válasza:
24%
Hát attól, hogy nem anyakönyvezik, hangzásra még mindig jobb, mint pl. az Eperke. A jelentését illetően meg valami ami a tudományban mindenfélére használatos nem hiszem, hogy sokkal rosszabb, mint mondjuk egy olyan név, ami azt jelenti "isten felemel" "úrnő" "nyilazó".
2014. aug. 14. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
így van! igazán művelt vagy
2014. aug. 14. 12:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!